طراحی و چاپ پاکت نامه

طراحی شده توسط گروه طراحی بنرساز

طراحی و چاپ انواع پاکت نامه  های رسمی و اداری، فانتزی و…  با طراحی حرفه ای و تحویل فوری

برای ثبت سفارش کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۸۹۳۸۶۶۵ تماس حاصل فرمائید.

برای مکاتبات اداری عموما از پاکت های نامه با چاپ مخصوص ست اداری استفاده می شود.
پاکت نامه ها را در اندازه ای متناسب با سربرگ و معمولا افقی طراحی می کنند. در پاکت ‏نامه ها نشانی ، شماره تماس و برخی موارد دیگر قید می شود.‏
به راحتی می توانید آدرس شرکت، یا آدرس سایت یا لوگوی برند تجاری خود را بر روی قسمت تاشو یا هر قسمت دیگری از پاکت که تمایل دارید، به چاپ برسانید.

این امر شفاف سازی کارها و مکاتبات ست اداری شما را به شکل بهتری به نمایش می گذارد. چاپ پاکت نامه عرضی بر روی درب، طولی بر روی درب در اندازه های A4 ممکن است.
همچنین می توانید پاکت نامه های A5 را به صورت عرضی و طولی بسته به نیاز و مصرف خود سفارش دهید. نمونه دیگری از پاکت ها هستند که به نام پاکت ژاپنی شهرت دارند و شما به راحتی می توانید به چاپ برند تجاری خود بپردازید.
اگر به درستی با کیفیت بالا به انجام برسد در معرفی برند تجاری شما تاثیر فوق العاده ای دارد.

شما می توانید از تم های رنگی متفاوت و کاغذ های با کیفیت بالاتر در این راستا استفاده کنید. اگر از کاغذ هایی با سربرگ مخصوص شرکت و پاکت هایی با همین مضمون استفاده کنید، یک ست اداری شیک و زیبا را از آن خود کرده اید.

مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت نامه و  را شامل می ‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎

چاپ‏ ست اداری به دلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎

ست اداری یا اوراق اداری همانطور که از نامشان پیداست اوراقی مربوط به ادارات، برای رد و بدل کردن بین موسسات و سازمان های اداری و مکاتبات اداری میباشد. اوراق اداری معمولاً به ۵ دسته تقسیم میشوند :سربرگپاکت نامهکارت ویزیت و ….

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.