طراحی بنر سایت

Website banner design

طراحی آنلاین بنر سایت تخصص ماست، برای مشاهده انواع نمونه کارهای طراحی بنر وب سایت در این صفحه همراه ما باشید…

 

نمونه بنر سایت

برای مشاهده هر نمونه، روی آن کلیک کنید!

طراحی بنر سایت یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که وب سایت های فعال و پویا به آن نیاز دارند. این نوع بنرها شامل بنرهای مناسبتی، خبرهای خاص، تخفیفات و… می باشد که وب سایت ها نیاز دارند تا در جا های مختلف مانند اسلایدر و… از آن استفاده کنند.

این بنر ها در سایت قرار می گیرند تا صفحات مهم و خدمات شما را به صورت پر رنگ تر در چشم مخاطب قرار دهد.

بنر سایت چیست؟

به بنر هایی گفته می شود که شما در زمانی که وارد یک سایت می شوید، در قالب یک بنر برخی از خدمات آن سایت را مشاهده می کنید. به عبارتی دیگر، این بنر ها در صفحات وب سایت شما قرار می گیرند و در هنگام ورود کاربران به سایت شما می تواند نظر مخاطبان را به خود جذب کند. اگر شما  دارای یک وب سایت در حوضه فروشگاهی هستید، می توانید بنر هایی در سایت خود قرار دهید که شما را به صفحات و محصولات دیگر منتقل کند.

برای مرتب سازی دسته بندی محصولات و خدمات یکی از بهترین راه ها استفاده از بنر های سایت یک دست و جذاب می باشد. ( سایت دی جی کالا به بهترین شکل ممکن از این موضوع در وب سایت خود استفاده می کند و همین دسته بندی منظم و زیبا باعث چند برابر شدن فروش نیز می شود. )

قیمت طراحی بنر سایت

تعرفه طراحی بنر تبلیغاتی وب سایت به تعداد بنرهای مورد نیاز در سایت، سطح و نوع طراحی بستگی دارد. اگر در طراحی بنر سایت نیاز به تصویر سازی و طراحی المان باشد، بدون شک هزینه طراحی به نسبت بالاتر از نرخ ثابت خواهد بود.

قیمت و تعرفه طراحی این نوع بنر ها، کاملا متفاوت بوده و نرخ ثابتی ندارند، برای کسب اطلاعات دقیق لطفا با شماره 09128938665 تماص حاصل فرمائید.

سایز بنر های سایت

اگر به دنبال سایز دقیق و مشخصی برای بنر های سایت خود هستید، باید بگوییم که سایز مشخص و ثابتی برای این نوع بنرها وجود ندارد. هر وب سایتی با توجه با قالب و طراحی UI/UX آن، سایز و ابعاد متفاوتی دارد. اما به طور کلی سعی کنید تصاویر وب سایت خود را با نسبت 3*2 مستطیل طراحی کنید. ( برای مثال 600px – 400px )

طراحی بنر سایت حرفه ای

طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی سایت به صورت کاملا حرفه ای و جذاب، در تیم طراحی بنرساز صورت می گیرد. تیم طراحی بنرساز، به صورت تخصصی در زمینه طراحی انواع بنر های تبلیغاتی و خدمات گرافیکی در خدمت مردم می باشد.

یک بنر سایت حرفه ای، باید ظاهر سایت را به قدری جذاب کند که مخاطب با ورود به صفحه اصی سایت، ترغیب شود تا در سایت گشت و گزار کند و از صفحات و دسته بندی های بیشتری دیدن کند.

یکی از نکته های کلیدی سئو وب سایت ها، همین طراحی حرفه ای بنرهای سایت آن ها می باشد. هر چقدر وب سایت شما شکل ظاهری جذاب تری داشته باشد، نرخ حضور کاربر در سایت بیشتر می شود و باعث بهبود رتبه شما در نتایج گوگل هم می شود.

اگر سایت های برتر در حوزه کاری خود را مشاهده کنید، متوجه می شوید که سایت های بزرگ و پردرآمد به چه اندازه به بنر ها و شکل ظاهری وب سایت خود اهمیت می دهند.

بنر سایت چرا مهم است؟

داشتن یک بنر در سایت، بسیار مهم می باشد. ممکن است در سایت شما، مردم نتوانند خدمات اصلی و محصولات مهم شما را پیدا کنند. شاید در دیجی کالا مشاهده کرده باشید که، بنر هایی در سایت قرار می گیرد و شما را به کلیک کردن بر روی آن ها تحریک می کند. این بنر ها اگر جذاب طراحی شده باشند، مردم روی آن ها کلیک کرده و به صفحه ای که هدف شما است انتقال می یابند.

نکات مهم در طراحی بنر سایت

در طراحی این نوع بنر ها باید چند نکات رعایت شود که عبارتند از :

1. انتخاب سایز درست

یکی از نکاتی که باید در طراحی بنر رعایت شود، انتخاب سایز درست در طراحی بنر می باشد.

2. حاشیه دادن مناسب به بنر

هرموقع که بنری را طراحی می کنید، باید حاشیه یا همان Guide به بنر خود بدهید تا منظم شود و چشم را نزد.

3. طراحی ساده

همیشه به یاد داشته باشید تا در طراحی بنر، بسیار ساده انجام دهید. زیرا بنر های ساده بسیار جذاب تر از بنر های شلوغ می باشند.

4. انتخاب رنگ سازمانی

برای رنگ بک گراند بنر خود، از رنگ سازمانی آن استفاده کنید.

نحوه طراحی بنر سایت

برای شروع طراحی، ابتدا باید سایت مورد نظر را بررسی کنید که چه نوع سایتی است، طراحی بنر برای سایت های خبری، فروشگاهی، شرکتی و خدماتی با هم متفاوت می باشد. با توجه محصولات، خدمات و رنگبندی سازمانی سایت مورد نظر شروع به طراحی می کنیم.

نکات مهم که باید در طراحی بنر سایت به آن توجه کنیم به ترتیب زیر می باشند:

  • رنگبندی سازمانی سایت
  • فونت سازمانی سایت
  • زبان گفتاری و مخاطب هدف
  • ریسپانسیو بودن طرح
  • دسته بندی ها و صفحات مهم سایت

به طور معمول هدف از طراحی بنر برای وب سایت، معرفی دسته بندی یا صفحات مهم یک وب سایت می باشد. برای مثال اگر در حوزه فروش کفش فعالیت می کنید و دسته بندی کفش چرم مردانه بسیار خوبی دارید، به راحتی می توانید در صفحه اصلی سایت خود یک بنر اختصاص دهید به این دسته بندی تا کاربر با کلیک روی آن وارد دسته بندی محصولات مرتبط شود.

سفارش آنلاین بنر سایت

برای ثبت سفارش طراحی بنر سایت می توانید با شماره 09128938665 تماس بگیرید.