text-to-image-ai

هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس

با هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس میتونی هر عکسی رو که تو ذهنت داری رو بسازی. تو این مقاله 5 سایت هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس رو معرفی میکنم

تو این دوره و زمونه کاری نیست که از دست هوش مصنوعی بر نیاد! تو این مقاله از بنرساز بهت چندتا از بهترین سایت های هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس رو معرفی میکنم که با استفاده ازشون شگفت زده میشی. با این سایت های هوش مصنوعی میتونی هر عکسی که تو ذهنت هست رو توصیف کنی و به عکس های خارق العاده تبدیلشون کنی که هیچ جای دیگه نمیتونی پیداشون کنی. اگه به عنوان طراح گرافیک فعالیت داری، میتونی از این ابزارها تو طراحی بنر تلگرام یا حتی طراحی بنر گیف استفاده کنی و بنرهای منحصر به فردی رو بسازی!

text-to-image-ai

 5 سایت هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس

Midjourney یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی تبدیل متن به عکسه. اما برای استفاده از این سایت باید اشتراک پولی تهیه کنی که این برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست. در ادامه بهت چند مورد از سایت های رایگان تبدیل متن به عکس رو معرفی میکنم که میتونن جایگزین خوبی برای Midjourney باشن.

Microsoft Copilot

به طور کلی، بهترین هوش مصنوعی ساخت عکس رایگانه که نتیجه فوق العاده ای رو بهت ارائه میده و خروجی باکیفیتی داره. همچنین سریعه و تو تشخیص اینکه چه عکسی مدنظرته عملکرد خوبی داره. اما برای دسترسی به این هوش مصنوعی به اکانت Microsoft نیاز داری. کافیه وارد سایت بشی و هر عکسی که تو ذهنت داری رو توصیف کنی تا بهت تحویل بده.

Leonardo AI

این هوش مصنوعی یکی دیگه از بهترین و محبوب ترین ها تو زمینه تبدیل متن به عکسه. این سایت با ویژگی های منحصر به فردی که داره بهت این امکان رو میده که عکس هایی با جزئیات بالا و مطابق با نیازت رو خلق کنی. یکی از ویژگی های خوب این هوش مصنوعی، کمک به پرامپت نویسیه که به کمکش میتونی پرامپت (یا همان متن و دستور) خودت رو بنویسی و Leonardo بهت پرامپت بهتر و پیچیده تری رو ارائه میده.

Playground AI

Playground AI یه سایت فوق العاده اس که از هوش مصنوعی برای تولید عکس با کیفیت بالا استفاده میکنه. این سایت بدون شک یکی از بهترین سایت های تبدیل متن به عکس رایگانه که از جایگزین بی نظیری برای Midjourney به حساب میاد. با این سایت میتونی کنترل حرفه ای روی کیفیت عکس، ابعاد و تعداد عکس ها ساخته شده رو داشته باشی. در حال حاضر، متونی روزانه 500 عکس رایگان با این هوش مصنوعی تولید کنی.

Freepik Image creator

Freepik یکی قوی ترین سایت ها تو زمینه طراحی گرافیکه که محبوبیت خیلی زیادی بین طراحای حرفه ای داره. این سایت همه کاره جدیدا ویژگی تبدیل متن به عکس با هوش مصنوعی رو هم به امکاناتش اضافه کرده. استفاده از این ابزار خیلی ساده اس. کافیه دستورت رو وارد کنی و عکس هایی با استایل های مختلف مثل Digital art ،Anime ،Cyber Punk، Pixel art ،3D رو تحویل بگیری.

Pixlr

Pixlr یکی از سایت های کاربردی تو زمینه طراحی گرافیکه که نه تنها امکان تبدیل متن به عکس با هوش مصنوعی رو داره، یه ادیتور همه کاره هم به حساب میاد. با طیف متنوعی از ابزارهای ادیت عکسی که ارائه میده، میتونی عکس هات رو خیلی راحت ادیت و بهبود ببخشی.

Craiyon

Craiyon یکی دیگه از ابزارهای خوب هوش مصنوعی برای تبدیل متن به عکسه که حتی نیازی ثبت نام نداره. کافیه وارد سایت بشی و هرچی تو ذهنت داری رو بنویسی و عکس مورد نظرت رو تو کمتر از چند دقیقه تحویل بگیری. این سایت بهت امکان ساخت بینهات عکس ها رو میده که همچنین میتونی عکس های ساخته شده رو شخصی سازی کنی.

به کمک هوش مصنوعی، ساختن عکس از روی دستورهای متنی دیگه خیلی راحت و ساده شده و میتونی هر عکسی رو که تو ذهنت هست رو در عرض چند ثانیه بسازی. با اینکه ابزارهای خیلی زیادی تو این زمینه وجود داره، سعی کردم تو این مقاله 5 مورد از بهترین و محبوب ترین ها رو براتون معرفی کنم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]
هادی سیفی
هادی سیفی
هادی سیفی متولد خرداد ماه سال 1374 با مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از سال 1400 در زمینه طراحی گرافیک و مقاله نویسی فعالیت خود را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید: