طراحی لوگو

Logo Design

طراحی لوگو حرفه ای با بنرساز | ما در تیم طراحی بنرساز با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین طراحان لوگو، آماده ارائه بهترین و حرفه ای ترین خدمات به مشتریان عزیز هستیم.

نمونه کارهای لوگو

برای مشاهده هر نمونه، روی آن کلیک کنید!

آنلاین سفارش بده!

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید…

لوگو حرفه ای

ما در سایت بنرساز، با بهره گیری از بهترین و خلاق ترین طراحان کشور، آماده ارائه خدمات طراحی حرفه ای لوگو به صاحبین کسب و کار ها می باشیم. اگر شما هم می خواهید یک لوگو خلاقانه و حرفه ای برای برند خود داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

مدت زمان تحویل لوگو 10 روز کاری می باشد. طراحان ما ابتدا اتود اولیه طراحی شده را خدمت شما ارسال می کنند و در صورت تایید آن را تکمیل می کنند.

در صورت عدم تایید بودن طرح طراحی شده، اصلا جای نگرانی نیست، می توانید از خدمات ویرایش رایگان و نامحدود بنرساز نیز استفاده کنید. ما در سایت بنرساز سعی کرده ایم تا خیال مشتریان خود را از بابت هزینه پرداختی برای طرح راحت کنیم. تا زمانی که شما 100% تایید خود را از طرح اعلام نکنید، مبلغ پرداختی از طرف شما، نزد ما امانت می باشد.

طراحی لوگو شرکت

یکی از وظایف اصلی شرکت ها برندسازی خئود می باشد. بدون شک هر شرکت یا کسب و کاری برای برند سازی خود در اولین قدم نیاز به یک لوگو حرفه ای دارد. ما می توانیم با طراحی یک لوگو شرکتی حرفه ای بری کسب و کار شما، همراه شما در برندسازی باشیم.

لوگو شرکتی اصول و قوانین خاصی ندارد که حتما باید از آن پیروی شود، ولی در کل این نوع لوگو ها باید شامل یک تایپوگرافی خوانا از اسم شرکت و یک نشانوار ( نماد ) از هویت آن باشد. لوگو، ارسال کننده پیام شما به مخاطبان می باشد. در طراحی نشانوار یا لوگو خود بسیار دقت کنید زیرا مخاطب شما در نگاه اول با آن باید ارتباط برقرار کند.

طراحی لوگو قیمت

قیمت طراحی نشانوار و لوگو، به عوامل زیادی مانند سطح طراحی، نوع لوگو، تعداد اتودهای مورد نیاز و… بستگی دارد. اگر شما هم می خواهید برای کسب و کار خود یک لوگو خفه ای با هزینه ای معقول داشته باشید، حتما با کارشناسان ما 09128938665 تماس حاصل فرمائید.

لوگو انواع مختلفی دارد، لوگو تایپ، نشانوار، لوگو ترکیبی که هزینه طراحی هر کدام نیز متفاوت می باشد.

لوگو اختصاصی

لوگو اختصاصی چیست؟ چرا باید برای برند خود یک لوگو اختصاصی استفاده کنیم؟ آیا نمی توانیم از لوگو های آماده موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که لوگوی هر کسب و کار شناسنامه آن می باشد! آیا می توان با شناسنامه یک کسب و کار دیگر، بیزینس خود را رشد دهیم؟ خیر!

حتما باید برای کسب و کار خود یک لوگو حرفه ای اختصاصی داشته باشید تا بتوانید در حوزه برندینگ قدم های مثبت بردارید.

چرا باید لوگو داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال که چرا باید لوگو داشته باشیم؟ باید بگوییم که لوگو، هویت کسب و کار است. اگر شما هم می خواهید برندسازی انجام دهید و کسب و کار خود را به موفقیت برسانید، اولین قدم آن طراحی نشانوار یا لوگو حرفه ای می باشد.

اصول طراحی لوگو

در طراحی نشانوار باید اصول و قوائدی را رعایت کنید تا به بهترین نتیجه برسید، این اصول و قوائد عبارت اند از:

  • سادگی در طراحی
  • مدرن و ماندگار
  • مفهومی
  • فراموش نشدنی
  • زیبایی بصری و خوانایی در رنگ سیاه
  • و…