طراحی کاور یوتیوب برای افرادی که در یوتیوب به صورت حرفه ای محتواسازی می کنند بسیار مهم است. زیرا با جذاب بودن و حرفه ای بودن کاور یوتیوب شما می توانید بازدید بیشتری را برای ویدئو خود به دست بیاورید. طراحی حرفه ای کاور یوتیوب می تواند شما را در رسیدن به درآمد سریع تر کمک کند!

برای ثبت سفارش تماس بگیرید: ۰۹۲۱۴۵۷۳٫۸۷۶ یا از صفحه سفارش آنلاین اقدام کنید.

 

طراحی کاور یوتیوب جذاب

بارها برای شما پیش آمده است که در یوتیوب مشغول سرگرمی هستید و توجه شما را بعضی کاور ها و بنرهایی جذب می کند که حالت جذاب، شوک و با تیترهای جنجالی دارد…

طبیعتا شما که در زمینه تولید محتوا یوتیوب فعالیت می کنید بهتر می دانید که تاثیر یک کاور حرفه ای و جذاب چقدر می تواند روی بازدید شما تاثیر بگذارد.

ما در تیم طراحی بنرساز، قصد داریم با خدمتی نوین به بلاگرهای عزیز، کلیه کارهای طراحی کاور یوتیوب و بنرهای آن ها را به صورت حرفه ای انجام دهیم.

 

 

نمونه کارهای طراحی کاور یوتیوب توسط بنرساز

 

نمونه طراحی کاور یوتیوب نمونه کاور یوتیوب طراحی کاور Youtube

تاثیر کاور یوتیوب در بازدید ویدئو

همانطور که در بالا اشاره کردیم، تاثیر کاور در بازدید ویدئو بسیار مهم است، اگر شما از یک کاور حرفه ای با افکت های جذاب ( بستگی به رسمی بودن یا نبودن فعالیت شما ) داشته باشید، می توانید بازدید بیشتری بگیرید.

نکات طلایی که باید در طراحی بنر یوتیوب رعایت شوند به ترتیب عبارت اند از:

  • استفاده از رنگ های جذاب
  • استفاده از تیترهای جنجالی ( پر حاشیه )
  • خوانا بودن متن اصلی ویدئو
  • اشاره به موضوع ویدئو توسط المان ها

اگر شما این ۴ مورد را در کاورهای خود رعایت کنید، به راحتی می توانید یک کانال جذاب و پر بازدید داشته باشید.

 

اگر شما در اینستاگرام کسب و کاری دارید و می خواهید نکات مهم بنرهای اینستاگرام را مشاهده کنید، حتما به صفحه ” طراحی بنر اینستاگرام ” ما سر بزنید.

سایز کاور یوتیوب

برای طراحی کاور Youtube حتما باید در اندازه استاندارد آن را طراحی کنید تا در انواع پلتفرم ها مانند: گوشی، کامپیوتر، تلوزیون و تبلت، کاور و هدر یوتیوب شما به خوبی نمایش داده شود.

اندازه اساتاندارد کاور، ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسل می باشد. ( البته بهتر است از هر طرف ۱۰۰px تریم بدهیم)

محدودیت حجمی کاورها نیز ۶ مگابایت می باشد.

نکته: سعی کنید طرح خود را در وسط قرار دهید تا در پلتفرم های مختلف بهتر نشان داده شود.

 

قیمت طراحی کاور Youtube

قیمت طراحی کاور یوتیوب توسط تیم طراحی بنرساز، به ازای هر بنر ۲۰۰ هزار تومان می باشد که این قیمت با توجه به همکاری بلند مدت قابلیت انعطاف پذیری نیز دارد.

اگر می خواهید یک کانال یوتیوب جذاب داشته باشید، پیشنهاد ما به شما این است که به صورت دائم با یک تیم طراحی کار کنید تا همه کاورهای شما حرفه ای و منظم باشد.

بسیاری از بلاگرها هزینه های زیادی برای ویدئو خود می کنند، برای مثال برای تهیه یک ویدئو ولاگ مسافرت ممکن است بیش از چند میلیون هزینه کنند.

پس هزینه طراحی یک کاور یوتیوب نمی تواند آنچنان هزینه چشم گیری باشد!

 

ساخت کاور یوتیوب با گوشی

همچنین می توانید با نرم افزارهای پیکس آرت و متن نگار، اقدام به طراحی کاور کنید، ولی طبیعتا آن کیفیت و سطح از حرفه ای بودن را نمی توانید از یک نرم افزار موبایل انتظار داشته باشید.

ولی اگر مبتدی هستید و نمی خواهید هزینه ای برای طراحی بنرهای کانال یوتیوب خود انجام دهید، بهترین نرم افزار Pixart می باشد که نسخه اندروید و ios نیز دارد.

 

کسب درآمد از یوتیوب

امروزه یوتیوب Youtube به بهترین پلتفرم برای کسب درآمد برای بلاگرها تبدیل شده است. به این صورت که شما می توانید با تولید محتوا مستمر و بالا رفتن تعداد اعضای کانال یوتیوبتون، اقدام به کسب درآمد از طریق تبلیغات اول ویدئو کنید.

درآمد تبلیغاتی یوتیوب به صورت دلاری می باشد و اگر شما بتوانید بازدید خوبی نسبت به کانال خود جذب کنید، در کمتر از ۶ ماه می توانید به درآمد های میلیونی و نجومی هم برسید!

نکته مهم کسب درآمد از یوتیوب، دلاری بودن آن است، با توجه به بالارفتن قیمت ارز در کشور، شما دیگر نگران این موضوع نخواهید بود

 

طراح حرفه ای بنرهای یوتیوب 

اگر شما هم به دنبال یک طراح حرفه ای برای طراحی بنرها و کاورهای کانال یوتیوب خود هستید، حتما نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.