طراحی پرچم

Flag Design

پرچم های تبلیغاتی یکی از بهترین و منحصر بفرد ترین روش های تبلیغاتی به خصوص در نمایشگاه ها می باشد. اگر شما هم می خواهید یک طراحی حرفه ای و بی نظیر برای پرچم تبلیغاتی خود داشته باشید، ما می توانید همراه شما باشیم.

نمونه کارهای طراحی پرچم

برای مشاهده هر نمونه، روی آن کلیک کنید!

پرچم ها روش بسیار موثری برای جلب توجه افراد به لوگو و برند شما می باشد. شما می توانید پرچم های تبلیغاتی را در مکان های مختلفی مانند: شرکت، نمایشگاه ها، کنار خیابان و… قرار دهید. هر چقدر طراحی این پرچم زیبا و خلاقانه باشد بدون شک برای برندینگ کسب و کار شما نیز مفید خواهد بود.

طراحی پرچم ساحلی

پرچم های ساحلی، یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین پرچم ها می باشد. استفاده از لوگو، شعار و رنگبندی سازمانی در طراحی پرچم ساحلی، ارزش و اعتبار ویژه ای به برند شما می دهد. این محصول به دلیل ظاهر زیبا، ارتفاع مناسب و تنوع در رنگبندی می تواند بهترین انتخاب برای برند شما باشد.

طراحی پرچم تبلیغاتی

استفاده از پرچم های تبلیغاتی در اماکن عمومی، یکی از قدیمی ترین و بهترین شیوه تبلیغات محیطی می باشد. ما در تیم طراحی بنرساز با خدمات طراحی پرچم تبلیغاتی در کنار شما هستیم تا شما را به طرح و ایده نهایی دلخواه برسانیم.

در طراحی پرچم تبلیغاتی باید نکات برندینگ و تبلیغات به صورت حرفه ای رعایت شود، حتما توجه داشته باشید در طراحی این نوع محصول تبلیغاتی نباید زیاد از طرح های شلوغ استفاده کرد، رنگبندی سازمانی و لوگو باید مهم ترین المان هایی باشد که در طراحی استفاده می شود.

قیمت طراحی پرچم

تعرفه طراحی پرچم تبلیغاتی در بنرساز نسبت به کیفیت طراحی بسیار مناسب می باشد. برای مشاهده تعرفه های طراحی به روز می توانید از صفحه ” تعرفه طراحی ” استفاده کنید.

ما در بنرساز، با بهره گیری از بهترین و خلاق ترین طراح های گرافیک کشور، آماده ارائه کلیه خدمات گرافیکی به مشتریان عزیز با مناسب ترین قیمت های طراحی می باشیم.

پرچم تبلیغاتی چیست؟

پرچم های تبلیغاتی، به پرچم هایی گفته می شود که برای تبلیغات و یا رونمایی از یک برند خاص در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

پرچم های تبلیغاتی به عبارت دیگر، نشان دهنده اعتبار و هویت یک برند یا شرکت تجاری می باشد و در تاثیر جذب اعتماد افراد نقش به سزایی دارد. از پرچم های تبلیغاتی در کنفرانس ها، تشریفات و جلسات مهم اداری و… بسیار استفاده می شود.

امروزه از پرچم های تبلیغاتی می توان به عنوان یک برندینگ معتبر نام برد. به همین دلیل می باشد که شرکت های تجاری بزرگ، از پرچم های تبلیغاتی در شرکت خود استفاده می کنند. پرچم های تبلیغاتی در انواع مختلفی طراحی و چاپ می شوند.

انواع پرچم تبلیغاتی

طراحی پرچم های تبلیغاتی در تیم طراحی بنرساز صورت می گیرد. اما پرچم های تبلیغاتی به چند صورت وجود دارد؟

پرچم ها در انواع مختلفی مانند، رومیزی، اهتزاز و تشریفات تولید می شوند. به طور معمول برای ساخت پرچم های تبلیغاتی از پرچم های رومیزی و اهتزاز در سایز های متفاوت استفاده و تولید می شود. این پرچم های تبلیغاتی، به صورت دیجیتال، گلدوزی، لیزری و سیلک به دو شکل ریشه دار و بدون ریشه طراحی و چاپ می شوند.

پرچم های تبلیغاتی ایستادگی بسیار خوبی دارند و به دلیل اینکه در آن ها برش لیزری به کار رفته است، نخ کش نمی شوند و بسیار جنس خوبی دارند. البته باید شما طراحی پرچم تبلیغاتی خود را به افراد حرفه ای و کارشناس بسپارید. بنرساز در خدمت است تا خدمات طراحی و تبلیغاتی را در زمینه گرافیک برای شما انجام دهد.

جنس پرچم تبلیغاتی

جنس پرچم های تبلیغاتی از یکدیگر متفاوت می باشند. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از پارچه های متنوعی برای دوخت پرچم های تبلیغاتی استفاده کرد. مناسب ترین جنس پارچه که در دوخت پرچم های تبلیغاتی استفاده می شود، پارچه ساتن می باشد. این پارچه در رنگ های مختلفی وجود دارد و جنس آن براق و مات می باشد. یکی دیگر از جنس های پرچم تبلیغاتی، کاغذ و پارچه بنری می باشد. در این صورت این مشتری می باشد که به سلیقه  خود تصمیم می گیرد جنس پارچه چگونه باشد. همچنین جنس پایه هایی که درپرچم های تبلیغاتی استفاده می شود جنس استیل، برنز و سنگی است و معمولا از پایه خورشیدی و پنجه شیری که نوعی پایه برنز هستند، برای ایستادگی پرچم اهتزاز استفاده می‌شوند.