طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ حرفه ای توسط تیم طراحی بنرساز، اگر شما هم برای کسب و کار خود نیاز به یک کاتالوگ حرفه ای چاپی و دیجیتالی دارید، حتما نمونه کارهای ما را مشاهده کنید!

Catalog Design

طراحی کاتالوگ حرفه ای

کاتالوگ حرفه ای، تخصص ماست! اگر می خواهید صاحب یک کاتالوگ حرفه ای شوید حتما با ما در تماس باشید…

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ مهم ترین ابزار تبلیغات و بازاریابی هر کسب و کار است که هر کسب و کاری برای معرفی محصول، خدمات و برند خود به آن نیاز دارد.

داشتن یک کاتالوگ حرفه ای و خلاقانه در فضای رقابتی فروش و بازاریابی، می تواند وجه تمایز شما با رقبا بوده و باعث موفقیت شما شود.

علاوه بر منحصربفرد بودن طرح کاتالوگ، حتما باید به محتوا و متریال چاپی آن هم توجه ویژه ای داشت.

اگر محصول فیزیکی دارید، حتما در کاتالوگ خود باید از تصاویر آن استفاده کنید. برای حرفه ای بودن Catalog برند خود، باید از تمامی محصولات خود عکاسی صنعتی انجام دهید.

به طور کلی کاتالوگ شامل دفترچه ای با تعداد صفحاتی است که وظیفه آن معرفی محصول و خدمات شما می باشد. در کاتالوگ اطلاعات مفید در مورد شما به مشتریان ارائه می شود.

قیمت طراحی کاتالوگ

قیمت و برآورد هزینه طراحی، با توجه به تعداد صفحات و سطح طراحی متفاوت خواهد بود! اگر می خواهید بهترین سطح کیفیت در طراحی را همراه با قیمت معقول داشته باشید، با شماره 09128938665 تماس حاصل فرمائید.

کاتالوگ یکی از مهم ترین ابزار های فروش کسب و کار شما می باشد. پس بدون هیچ تردیدی برای داشتن یک کاتالوگ حرفه ای اقدام کنید.

نحوه طراحی کاتالوگ در بنرساز

طراحی جلد رو، پست و صفحات داخلی کاتالوگ با ایده پردازی و تکنیک های روز طراحی توسط تیم برترین طراحان کشور انجام می شود.

بعد از سفارش طراحی کاتالوگ، تیم طراحی اتود اولیه از صفحات جلد و داخلی برای شما ارسال می کند، در صورت تایید به روند طراحی ادامه می دهیم و در صورت نیاز به تغییرات، ویرایش های اعلام شده از طرف کارفرما اعمال و بازطراحی انجام می شود.

اصول طراحی انواع کاتالوگ

طراحی Catalog ، تلفیقی از طرح، عکاسی صنعتی، رنگ، محتوا و… می باشد که آمیخته با خلاقیت طراح در 2 نسخه چاپی و دیجیتال قابل ارائه می باشد.

در طراحی انواع کاتالوگ حرفه ای باید اصول ویژه ای مانند رعایت رنگبندی سازمانی، استفاده از تصاویر عکاسی شده صنعتی از محصولات، استفاده از لوگو و… رعایت شود.

با طراحی یک کاتالوگ حرفه ای و شیک می توانید در زمینه فروش و بازاریابی موفقیت های بسیار زیادی کسب کنید.

سفارش آنلاین طراحی کاتالوگ

همانطور که گفتیم، به مجموعه ای از اطلاعات مفید و کاربردی که برای ارائه به مشتری در جهت راهنمایی، معرفی و توصیف خدمات یک شرکت در قالب یک دفترچه جمع آوری شده است، کاتالوگ می گویند.
برای ثبت سفارش کاتالوگ و اطلاع از تعرفه ها، شما می توانید با شماره 09214573876 تماس حاصل فرمائید.

به یاد داشته باشید که کاتالوگ یکی از ضرورت ها در تبلیغ می باشد. همچنین داشتن یک کاتالوگ باعث می شود تا  افراد و مشتریان از خدمات شما آگاه شوند و شما نیز راحت تر می توانید آن ها را راهنمایی کنید.

طراحی کاتالوگ رایگان

طراحی کاتالوگ رایگان نیز در تیم طراحی بنرساز صورت می گیرد. اما تابع شرایط خاصی می باشد که بعد از انجام آن ها کاتالوگ شما به صورت رایگان طراحی می شود.

تیم طراحی بنرساز شرایطی را در نظر گرفته است که اگر طراحی لوگو حرفه ای خود را به بنرساز بسپارید، برایتان یک کاتالوگ 4 صفحه ای کاملاً رایگان طراحی و تحویل داده می شود.

در طراحی کاتالوگ چه کار هایی را نباید بکنیم؟

اما در هنگام طراحی کاتالوگ چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

  • عدم استفاده از مد رنگی RGB
  • عدم استفاده از رنگ‌های غیر سازمانی
  • عدم استفاده از نوع فونت‌های متنوع و زیاد