09398899595

تماس با ما

طراحی کاور موزیک مسعود شایان

طراحی کاور موزیک مسعود شایان

در این مقاله می‌خوانید:

طراحی کاور موزیک مسعود شایان

طراحی کاور موزیک حرفه ای مسعود شایان به نام کوچه های برفی

توسط تیم طراحی بنرساز | طراح: فرزام قلیزادگان

نرم افزارهای استفاده شده: فتوشاپ

برای ثبت سفارش کلیک کنید

یا با شماره ۰۹۲۱۴۵۷۳۸۷۶ تماس بگیرید

 

 

کاور مسعود شایان

 

 

طراحی کاور موزیک مسعود شایان

اولین چیزی که یک هنرمند برای معرفی موسیقی و آلبوم جدید ارائه میدهد، کاور موزیک می باشد، در نتیجه طراحی کاور موزیک باید به گونه ای باشد که بتواند نظر مخاطبان و طرفداران خواننده را جذب کند. طراحی کاور موزیک نیز مانند هر نوع طرح دیگر نیاز به راعایت اصول و نکات خاصی دارد که یک طراح باید به آنها توجه داشته باشد. در ادامه به معرفی آنچه یک  طراح گرافیک در طراحی کاور موزیک باید رعایت کند را معرفی خواهیم نمود.

 

بدون شک روزی که خداوند انسان را آفرید، میل به چیزی به نام موسیقی را برای روزهای شاد و غمگین زندگی او در وجودش قرار داد. سلیقه و خواسته ی انسان ها به موسیقی متفاوت بوده و شاید به همین خاطر است که هنرمندان زیادی با سبک های مختلف در این عرصه وجود دارند و هر کدام هر از چند گاهی با ارائه ی طراحی کاور موزیک منحصر به فرد، سعی ئر معرفی آلبوم یا قطعه ای جدید را دارند. زمانی می توان به طراحی کاور موزیک امتیاز مثبت داد و منتظر بازخورد ایده آل از آن بود که اصول اولیه در حین طراحی رعایت شده باشند.

طراحی کاور موزیک مسعود شایان

قبل از شروع طراحی موزیک چه کارهایی باید انجام داد؟

برای انجام هیچ کار و حرفه ای نمی توان بدون رعایت مقدمات کار را شروع کرد. در طراحی کاور موزیک نیز باید قبل از شروع طراحی به برخی از نکات توجه ویژه داشت. این نکته را همیشه بخاطر داشت که در طراحی کاور موزیک یا هر نوع طراحی دیگر، هر اندازه زمان بیشتری را برای فراهم کردن مقدمات اختصاص دهید، به همان اندازه می توانید انتظار بازخورد مثبت داشت. از مهم ترین کارهایی که برای شروع طراحی کاور موزیک باید انجام داد، می توان به وارد زیر اشاره نمود:

شناخت هنرمند و مخاطبان هدف در طراحی کاور موزیک

اولین شخصی که باید از طراحی کاور موزیک رضایت داشته باشد، بدون شک خودِ خواننده و هنرمند هست، چون صاحب اثر است و باید تا حد زیادی مطابق با سلیقه ی وی پیش رفت. البته شما به عنوان یک طراح گرافیک متخصص باید بتوانید نقاط مثبت و منفی طرح را برای خواننده شرح دهید و اگر انتخاب اشتباهی در انتخاب نوع طراحی کاور موزیک دارد را شرح دهید و وی را متقاعد سازید. بعد از خواننده، طرفداران وی در مرحله ی دوم قرار میگیرند و این قسمت سخت ترین بخش کار می باشد و باید زمان بگذارید و فرهنگ، گروه سنی، شرایط روحی و اجتماعی و جنسیت آنها را بدرستی شناسایی کنید تا بتوانید طراحی کاور موزیک را مطابق با خواسته های آنها پیش ببرید. بدون شک طراحی کاور موزیک برای هنرمندانی که سبک سنتی دارند با آنچه طرفداران موسیقی پاپ انتظار دارند، تفاوت زیادی داشته و به همین خاطر است که تا این اندازه به شناخت مخاطبان هدف تاکید میشود.

طراحی کاور موزیک مسعود شایان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امکان تحویل 6 ساعته

محبوب‌ترین خدمات