طراحی تراکت کانون زبان دانیال

طراحی  تراکت کانون زبان دانیال

طراحی شده توسط گروه طراحی بنرساز

طراحی و چاپ انواع تراکت  های رسمی و اداری، فانتزی و… در سایزهای A4 و A5 با طراحی حرفه ای و تحویل فوری

برای ثبت سفارش کلیک کنید یا با شماره 09128938665 تماس حاصل فرمائید.

تراکت‌ها روشی ایده آل جهت تبلیغ کار شماست و در بازاریابی کار شما نقش عمده‌ای دارند. مهم این نیست که کار شما چقدر کوچک و یا بزرگ باشد بلکه مهم این است که مشتری دقیقاً همان پیامی که مدنظر شماست را دریافت کند. خیلی مهم است که تراکت به‌اندازه کافی چشمگیر و جذاب باشد که نظر مشتری را به خود جلب کند.

یک عنوان خوب، باید بتواند نظر مشتری را به خود جلب کند. ازآنجایی‌که عنوان یک تراکت، یکی از اولین مواردی است که چشم مشتری به آن می‌خورد پس زمان کافی برای فکر کردن به‌عنوان یا تیتر تراکت اختصاص دهید. عنوان باید کوتاه و حاوی موضوع اصلی باشد به‌طوری‌که بتواند مشتری را از محتوای تراکت آگاه کند، این دقیقاً همان‌جایی است که می‌توانید هدف اصلی خود که همان پیشنهاد فروش است را عملی کنید.

تصاویر تأثیر فوق‌العاده‌ای در طراحی تراکت دارند مخصوصاً اگر شما قصد دارید با این روش، محصولات خود را معرفی و تبلیغ کنید. استفاده از تصاویر باکیفیت و شکل‌های قابل‌توجه، اثربخشی شکل‌های دیگر و همچنین برندتان را تکمیل می‌کند و به شما این اطمینان را می‌دهد که تراکت شما به حد کافی جذاب و گیراست. به‌علاوه، اگر انتظار دارید که مردم تراکت شمارا بردارند و بخوانند پس استفاده از تصاویر و شکل‌های باکیفیت بسیار ضروری است.

تراکت نوعی کاغذ تبلیغاتی است که عمری کوتاه دارد و برای اطلاع رسانی با بیانی مستقیم وشیوا جهت جذب مخاطب و ترغیب او برای خرید کالا یا استفاده از خدمات توزیع می گردد.
تراکت یکی از روش های تبلیغاتی و بازاریابی است که با شناخت بازار هدف طراحی می شود تا میزان موفقیت و سود شما ازآن افزایش یابد. طراحی آن بسیار مهم است زیرا اکثر تراکت ها به زباله های روزانه اضافه می شوند در عین حال اگر طرح مناسبی داشته باشد می تواند در میزان بهره وری شما بسیار موثر واقع شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فرزام قلیزادگان
فرزام قلیزادگان
فرزام قلیزادگان، متولد دی ماه 1374 فارغ التحصیل رشته الکترونیک به عنوان مدیر سایت بنرساز فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیک از سال 1390 آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید: