09398899595

تماس با ما

خدمات تخصصی

اهمیت همسان بودن طرح‌ها در پک بنر گیف

در این مقاله می‌خوانید:

چرا همسان بودن طرح های پک بنر گیف اهمیت دارد؟ در دنیای امروزی، صاحبان کسب و کار به طور گسترده از بنرهای گیف استقبال می کنند. بنرهای گیف این قدرت را دارند که یک پیام ساده را به طور موثر بیان کنند. این بنرها با داشتن طراحی جذاب و متحرک، پیام بیشتری را به مخاطب انتقال می دهند و در عین حال از حجم بسیار پایینی برخوردار هستند. این موضوع باعث شده بنرهای گیف به یکی از مهم ترین نوع تبلیغات تبدیل شوند. در این مقاله قصد داریم اهمیت همسان بودن طرح ها در سایزهای مختلف بنرهای گیف را با شما در میان بگذاریم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

دلیل همسان بودن طرح های پک بنر گیف

بنرهای گیف در سایزهای مختلف و در جایگاه های سایت های مختلف استفاده می شوند. این امر به افزایش بازدید سایت شما و نرخ کلیک کمک می کند. اما سوال اینجاست که چرا نباید طرح بنرها در سایزهای مختلف با یکدیگر تفاوت چشم گیری داشته باشد؟ از آنجایی که مخاطب ممکن است بنر تبلیغاتی شما را در چند جایگاه سایت های متفاوت مشاهده کند، این انسجام در طراحی بنرها باعث می شود برند و پیام شما در ذهن مخاطب بیشتر بماند. همچنین، می تواند به افزایش حس اعتماد و هویت برند شما کمک کند. مخاطبی که تبلیغات شما در سایتی مشاهده کرده و نادیده گرفته، ممکن است با همین تبلیغات در سایز دیگر و در جایگاه سایتی دیگر مواجه شده و روی آن کلیک کند.

 

 

پس به این نتیجه می رسیم که اگرچه هیچ قانون یا محدودیتی در تنوع طرح های پک بنر گیف وجود ندارد، همسان بودن و انسجام در این نوع بنرهای تبلیغاتی می تواند به انتقال حس بهتر به مخاطب کمک کند.

با این مقاله سعی داشتیم شما را با اهمیت همسان بودن طرح ها در پک بنر گیف آشنا کنیم. برای آموزش ها کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات، از بخش مقالات سایت ما بیشتر استفاده کنید. طراحی پک بنر گیف  یکی از تخصص های تیم بنرساز می باشد و ما شما را در رسیدن به بهترین نتایج بازدید همراهمی خواهیم کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امکان تحویل 6 ساعته