سفید-کردن-دندان-در-فتوشاپ

آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ

با این چند قدم ساده در فتوشاپ، دندان های سوژه خود را به راحتی سفید کنید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید...

سفید کردن دندان در فتوشاپ در کمتر از 5 دقیقه! این روش ساده و کاربردی می تواند ظاهر سوژه تان را تا حد زیادی بهبود ببخشد. حتی اگر با فتوشاپ بصورت حرفه ای آشنا نیستید، جای نگرانی ندارد. با این تکنیک ساده می توانید دندان ها را به بهترین شکل در کمترین زمان سفید کنید. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

سفید-کردن-دندان-در-فتوشاپ

سریع ترین روش سفید کردن دندان در فتوشاپ

سفید کردن دندان در فتوشاپ کار بسیار رایجی است، چرا که به بهتر دیده شدن سوژه و در کل عکس تان کمک می کند. به کمک این آموزش قدم به قدم، کاری کنید تا لبخند سوژه شما هم در عکس ها بدرخشد.

قدم اول: انتخاب Lasso Tool

از قسمت نوار ابزار، Lasso Tool را انتخاب کرده و دور دندان ها بکشید تا قسمت مورد نظر انتخاب شود. اگر انتخابتان دقیق نبود، نگران نباشید. بعدا می توانید تمیزکاری ها را انجام دهید.

قدم دوم: ایجاد Hue/Saturation Adjustment Layer

از قسمت پایین پنل لایه ها، گزینه Adjustment Layer را انتخاب کرده و روی گزینه Hue/Saturation کلیک کنید.

بعد از انتخاب، یک لایه تنظیم Hue/Saturation در بالای لایه عکس شما ظاهر می شود.

قدم سوم: تغییر تنظیمات Hue/Saturation

در این مرحله، پنجره ای برایتان باز می شود که تنظیمات لایه Hue/Saturation است. شما با این پنل می توانید رنگ های موجود در عکس را دستکاری کنید. به طور پیش فرض، تنظیمات این پنل به طوری است که کل رنگ ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اما با توجه به اینکه ما فقط قصد داریم زردی دندان ها را از بین ببریم، باید تنطیمات را روی رنگ زرد بگذاریم. برای این کار، مطابق عکس، گزینه Master را به Yellow تغییر می دهیم تا فقط رنگ های زرد در عکس قابل تغییر باشند.

قدم چهارم: کم کردن Saturation رنگ زرد

در مرحله بعدی، از قسمت پایین پنل، میزان Saturation را به سمت چپ بکشید تا نتیجه دلخواهتان را داشته باشید. به یاد داشته باشید که دندان ها به طور طبیعی کمی زردی دارند. پس سعی کنید زردی را تا حدی کم کنید که مصنوعی دیده نشود.

 

به همین سادگی، زردی دندان های سوژه خود را از بین بردید! امیدوارم آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ برایتان مفید بوده باشد. برای آموزش های بیشتر، مقالات سایت را از دست ندهید. همچنین پیشنهاد می شود مقاله «حذف اشیاء در فتوشاپ» را نیز مطالعه کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
هادی سیفی
هادی سیفی
هادی سیفی متولد خرداد ماه سال 1374 با مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از سال 1400 در زمینه طراحی گرافیک و مقاله نویسی فعالیت خود را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید: