تایپوگرافی کلمه خواهش

تايپوگرافي روشی در ارتباط تصویری می باشد که با حضور صنعت چاپ در عرصه انتشار کتاب به وجود آمده است. با اختراع چاپ، براي زیبا و تلطيف نمودن کلمات چاپي که خشک به نظر مي رسيدند، حرکاتي در قسمت هايي از حروف و تاکید بر آن ايجاد مي کردند.

در تايپوگرافي خوانا بودن اهمیت زیادی دارد و این کار را طوری انجام میدهیم که طراحی ما هم خوانا بودن و هم فوق العاده بودن را به همراه داشته باشد.

در تایپوگرافی کلمه خواهش نیز از این ترفند غافل نبوده ایم و شما میتوانید هم زیبایی و هم خوانا بودن را مشاهده کنید.

 

تصویر سازی حرفه ای

تصویرسازی به طور معمولی در ارتباط با پیدایش صنعت چاپ و نشر می باشد.

تصویرسازان تیم بنرساز برای طراحی کاور موزیک از بهترین تصویر سازی ها بهره میبرند و خدمات رسانی این بخش را به نحوه احسن انجام داده اند

تصویر سازی باید به گونه ای باشد که نگاه بیننده را به سوی خود جذب کند و این کار لازمه طراحی خاص تصویر است.

استفاده از رنگ های تخصصی برای فوق العاده بودن عکس

دقیق بودن در قرار گیری نقاط مختلف

و …

میتوانید با برسی کاور موزیک محسن ابراهیم زاده به این نتیجه بررسید که بنرساز در طراحی بهرین است و در تمام طراحی ها از بهترین عوامل استفاده شده است.

تیم ما ترکیب بندی های مختلف را امتحان میکند و با انتخاب بهترین ترکیب بهترین تصویر را میسازد.

عکاسی حرفه ای

لازمه یک کاور عالی و با کیفیت  عکاسی کاملا حرفه ای با عالی ترین متد های عکاسی است.

برای اینکه عکس های شما از نظر نوردهی و ظاهر کلی عالی به نظر برسند، در عکاسی حرفه ای باید سه اصل را به کار بگیرید: دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو (ISO).

و ما دقیقا ارتباط بین این سه عامل را به خوبی درک کرده و ازآن برای طراحی بهترین کاور های موزیک استفاده کرده ایم و نتیجه ها قابل روئیت است.

رویکرد ساده بهترین روش است ما در اینجا تصمیم میگیریم که چه چیزهایی در عکس ما حضور داشته باشند و چه چیز هایی وجود نداشته باشند.

این قانون به ما کمک می کند تا با استفاده از یکی از کاربردی ترین و موثرترین قوانین ترکیب بندی در عکاسی حرفه ای، تصاویر چشمگیری ثبت کنیم.

 

 

سال طراحی: 1393

شروع و اتمام کار طراحی کاور موزیک محسن ابراهیم زاده به نام خواهش در سال 1393 بود و ما موفق به اتمام این طراحی به بهترین شکل شدیم.

در طول طراحی این کاور از بهترین شیوه ها برای بهتر بودن کار استفاده شد و در تمام کارهای قبلی و بعدی نیر این عمل پابرجاست.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.