09398899595

تماس با ما

خدمات تخصصی

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

در این مقاله می‌خوانید:

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

برای ثبت سفارش از ” بنرساز ” روی لینک کلیک کنید.

یا با شماره ۰۹۲۱۴۵۷۳۸۷۶ تماس بگیرید

 

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

کارت ویزیت ابزاری است برای معرفی خلاصه خدمات و راه های تماس با شما … هر چه کارت طراحی شده زیباتر و اصولی تر باشد تمایل مشتری به نگه داشتن آن بشتر است . برای طراحی این کارت کوچک در نظر داشتن نکاتی الزامی است . در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

سایز کارت ویزیت
ابعاد استاندارد کارتهای ویزیت به نوع کارت بستگی دارد . عمده کارتهای ویزیت در ابعاد ۸٫۴ در ۴٫۸ سانتیمتر در نظر گرفته می شوند و این اندازه بصورت کلی ابعاد اکثر کارتهای ویزیت را تشکیل می دهد . با اینحال می توان ابعاد کارت را به دلخواه در نظر گرفت ولی در زمان چاپ نیاز به پرداخت هزینه ی بیشتری خواهیم بود . کارتهای لمینت علاوه بر ابعاد فوق بصورت ۹ در ۶ سانتیمتر نیز طراحی و چاپ می شوند .
 اصول طراحی کارت ویزیت
مانند سایر طراحی های مرتبط با چاپ ، رعایت نکاتی در زمان طراحی کارت ویزیت ، به زیبایی و ماندگاری کار کمک خواهد کرد . اولین نکته در این کارت کوچک رعایت فاصله متون و محدوده ی طراحی از لبه های کارت است . بهتر آن است که حداقل ۰٫۵ سانتیمتر از چهارطرف کارت متن و فیلدهای اصلی کارت قرار نگیرند . در غیر اینصورت ممکن است در زمان برش کارت ، متنهای موجود در کارت را از دست بدهیم . نکته دوم در زمان طراحی رعایت اصول رنگی است . مانند سایر کارهای چاپی ، کارتهای ویزیت با ماشین افست چاپ می شوند لذا مد رنگ باید بصورت CMYK و رزولوشن ۳۰۰ انتخاب شود . با توجه به کوچک بودن کارت ویزیت و ضخامت کم متنها ، سعی کنید نوشته ها در یک یا دو رنگ استاندارد آورده شوند . برای مثال در صورتی که متن شما مشکی است بهتر آن است که رنگ آن را بصورت K=100 انتخاب کنید . این کار باعث می شود در زمان چاپ تار شدگی متن رخ ندهد . در زمان گرفتن خروجی برای چاپ نیز بهترین فرمت TIFF یا بصورت وکتور خواهد بود . گرفتن خروجی بصورت عکس با فرمت Jpeg باعث از دست رفتن کیفیت کار خواهد شد . نکته دیگر آنکه سعی کنید چکیده خدمات خود را در کارت معرفی کنید و از شلوغ شدن آن جلوگیری کنید . کارت ویزیت اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع است لذا یک معرفی اجمالی از شما یا خدماتتان کافی است .

 

طراحی کارت ویزیت داروخانه ارژنگ نیا

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امکان تحویل 6 ساعته