09398899595

تماس با ما

طراحی پوستر والیبال تیم ملی والیبال

در این مقاله می‌خوانید:

طراحی پوستر تیم ملی والیبال ایران (انتخابی المپیک ۲۰۲۰)

طراح: فرزام قلیزادگان

 

طراحی پوستر والیبال تیم ملی والیبال

تیم طراحی بنرساز با طراحی پوستر قهرمانی تیم ملی والیبال، حمایت خود را از تیم ملی اعلام کرده و با انتشار آن در فضای مجازی و صفحات والیبالی از استقبال خوبی رو به رو شد.

پوستر والیبال تیم ملی باید طوری باشد تا حس حماسی و میهن پرستی را به مخاطب خود انتقال دهد، در این طرح نیز با استفاده از پرچم جمهوری اسلامی ایران و ترکیب رنگ سبز و سفید و قرمز این حس حماسی را کاملا به مخاطب خود انتفال می دهد.

سعید معروف، محمد موسوی و بابک فیاضی سه نفر از بازیکنان فیکس تیم ملی نیز در این پوستر مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

طراحی پوستر به انگلیسی: poster یا دیوارکوب،که به آن اعلان،آفیش و پلاکات نیز می‌گویند. صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ که بر روی آن‌ها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده‌است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شده‌اند. پوسترهای معمولی از نقاشی و نوشته تشکیل شده‌اند اما ممکن است یک پوستر دارای نقاشی محض یا نوشته تنها باشد. پوسترها ممکن است برای جلب توجه یا اطلاع‌رسانی بر روی دیوارها و دیگر مکانهای تبلیغاتی چسبانده شوند. اهداف پوسترها چند منظوره است، یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد یا برای تکثیر یک اثر هنری با هدف اقتصادی و فرهنگی و فروش ارزان قیمت از آن استفاده شود. از پوسترها برای امور آموزشی نیز استفاده زیادی می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امکان تحویل 6 ساعته

محبوب‌ترین خدمات