09398899595

تماس با ما

خدمات تخصصی

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان

در این مقاله می‌خوانید:

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان توسط بنرساز

طراح:فرزام قلیزادگان

برای ثبت سفارش کلیک کنید

یا با شماره ۰۹۲۱۴۵۷۳۸۷۶ تماس بگیرید

این تراکت به منظور اطلاع رسانی و لیست قیمت مجله برند کانون تبلیغاتی ابزار رسانه ایرانیان به مدیریت مهندس حبیب مظاهری تهیه و تنظیم می شود که سالیانه یک بار در سطح شهر که شامل برندهای معروف و معتبر شهر ارومیه می باشد،پخش می شود.

 

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان

 

تراکت نوعی تبلیغ بصورت آنی است که برای بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در مدت زمانی مشخص و با بیانی مستقیم و بدون  واسطه ، جهت  معرفی محصول یا خدمات موردنظر مورد استفاده قرار می گیرد .

یک تراکت حاوی خبری مهم و معمولا دارای یک جمله تبلیغاتی اثرگذار است که معمولا با بیان تصویری و نوشتاری می باشد . یک گالری ، موسسه تجاری ، و غیره ، پس از انجام فعالیتهای روزمره و همیشگی ، برای تغییر و تحول در روند عملکرد خود اقدام به چاپ و تکثیر تراکت می نماید تا اعلام کند که شیوه عملکرد و فعالیت آن واحد در یک مدت زمان معلوم تغییر نموده است . برای مثال خبر از افتتاحیه موسسه جدید با گرایش به حرفه جدید ، و یا خبر از حراج های فصلی در یک مدت زمان خاص و معلوم ، و یا هر رویداد دیگری که احتیاج به معرفی و آگاهی از جهش فکری و روند کاری داشته باشد . تراکت  ارزانترین شکل تبلیغات  است که به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کرده و با توجه به توزیع مستقیم آن طیف گسترده ای از مخاطبین می توانند از آن استفاده کنند .

 

توجه داشته باشید که امروزه باید برای بوجود آوردن حس کنجکاوی و جذب افراد ، به ظاهر و طراحی تراکت ها بیشتر دقت کنید

طراحی تراکت مجله برند ابزار رسانه ایرانیان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امکان تحویل 6 ساعته