هزینه طراحی بنر اینستاگرام یکی از سوالاتی رایج شما مدیران و وب مستران عزیز می باشد. امروز در این مقاله به طور کامل قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم پس تا انتهای مقاله همراه با باشید.

هزینه طراحی پست اینستاگرام، استوری، هایلایت و… بستگی به نوع طراحی و تعداد سفارش شما کاملا متغیر می باشد. اگر شما از یک طراح گرافیک بخواهید که فقط 1 بنر پست به صورت اسلایدی برای شما طراحی کند، نسبت به سطح کیفیت طراحی طراح، قیمت هایی ما بین 200 الی 500 هزار تومان به شما قیمت خواهند داد!

اما اگر شما هر روز 1 پست و روزانه حداقل 2 استوری بخواهید، آیا باید ماهانه هزینه بالای 10 میلیون تومان برای محتواسازی پیج اینستاگرام خود پرداخت کنید؟! خیر

شما می توانید از خدمات بنر اینستاگرام بنرساز استفاده کنید و با هزینه ماهانه 1 الی 2 میلیون تومان به صورت حرفه ای روزانه پست، استوری، هایلایت و… داشته باشید.

قیمت بنر تبلیغاتی اینستاگرام

قیمت طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است؟ به طور میانگین هزینه طراحی بنرهای اینستاگرام 300 هزار تومان می باشد.

برای اینکه هزینه های محتواسازی اینستاگرام به صورت روزانه باشد و مبلغ آن به صرفه تر نیز باشد، می توانید از خدمات تولید محتوای ماهانه اینستاگرام بنرساز استفاده کنید.

قیمت طراحی بنر تبلیغاتی، نسبت به نوع و سطح طراحی آن متفاوت می باشد. تیم طراحی بنرساز به صورت تخصصی در زمینه طراحی بنرهای تبلیغاتی فعالیت می کنند.

هزینه طراحی بنر اینستاگرام ماهانه

شما می توانید با قرارداد یک ساله با تیم طراحی بنرساز، از خدمات متنوع که شامل 3 سطح می باشد با هزینه ماهانه 1 الی 2 میلیون تومان استفاده کنید.

سطح A : روزانه 2 بنر استوری و هفتگی 1 بنر پست به صورت گالری

مبلغ ماهانه 2 میلیون تومان

سطح B : روزانه 2 بنر استوری و هفتگی 3 بنر پست به صورت گالری

مبلغ ماهانه 3 میلیون تومان

سطح C : روزانه 4 بنر استوری و هفتگی 3 بنر پست به صورت گالری

مبلغ ماهانه 8 میلیون تومان

توجه داشته باشید که تعرفه و تعداد بنرها با توجه به نیاز شما کم و زیاد می شود.

هزینه طراحی بنر اینستاگرام | بنرساز

 

هزینه طراحی بنر استوری

هزینه طراحی بنر استوری سایز اینستاگرام به صورت 2 صفحه ای، 200 هزار تومان می باشد. توجه داشته باشید که تیم طراحی بنرساز با سابقه بیش از 10 سال در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ می تواند شما را در زمینه طراحی و تبلیغات به مقصد مورد نظر برساند.

مدت زمان تحویل طراحی بنر استوری 24 ساعت پس از ثبت سفارش می باشد و 3 ویرایش رایگان نیز برای هر سفارش قابل استفاده می باشد.

 

نمونه کار طراحی بنر اینستاگرام

شما می توانید با مراجعه به صفحه طراحی بنر اینستاگرام سایت بنرساز، انواع نمونه کارهای ما در زمینه های پزشکی، مهندسی، گردشگری، ارز دیجیتال و… مشاهده کنید.

برای ثبت سفارش یا سفارش آنلاین می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 09128938665

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.