کاور ویدیو یوتیوب

کاور ویدیو یوتیوب (تامنیل) اولین چیزی است که مخاطب شما قبل از تماشای ویدیو مورد نظر خود، آن را می بیند. کاور ویدیو یوتوب یکی از عواملی است که سبب می شود افراد بیشتری کانال شما را دنبال کنند. به همین دلیل تا زمانی که تامنیل جذابی نداشته باشید، مخاطبان بر روی محتوای شما کلیک نخواهند کرد. درنتیجه کانال شما دیده نمی شود.

اگر می خواهید افراد بیشتری شما را دنبال کنند، بهتر است در این مقاله از سایت “بنر ساز” با ما همراه باشید تا به مهم ترین نکات برای ساخت کاور ویدیو یوتیوب، بپردازیم:

کاور ویدیو یوتیوب چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

کاور ویدیو یوتیوب شامل تصاویر جذاب مرتبط با موضوع مورد نظر و عناوین موثر در جذب مخاطب می باشد. این تصاویر در ابتدای ویدیوهای پیشنهادی قرار گرفته و یک توضیح کامل در مورد محتوای ویدیو به مخاطب می دهند. استفاده از کاور های جذاب باعث تولید محتوای باارزش، افزایش بازدید ویدیو، نرخ کلیک و بهبود رتبه سئو در کانال یوتیوب شما می گردد.

کاور ویدیو یوتیوب

نکات مهم برای ساخت حرفه ای کاور ویدیو یوتیوب

برای اینکه بتوانید بازدید ویدیوهای خود را افزایش دهید و مخاطبان کانال خود را بیشتر کنید، بهتر است با نکات مهمی که برای طراحی کاور ویدیو یوتیوب است، آشنا شوید: در این قسمت به بررسی برخی از این نکات مهم پرداخته ایم:

  • یافتن سبک و قالب اختصاصی

برای اینکه مخاطبان ویدیوهای شما را دنبال کنند، بهتر است ابتدا با سبک کاری و نوع قالبی که استفاده می کنید، آشنا شوند. در این صورت قالب کاور ویدیوی شما، در ذهن مخاطب باقی مانده و محتوای شما را با نوع فونت و رنگی که استفاده می کنید؛ شناسایی می کنند.

بنابراین توصیه می شود در کاور ویدیو یوتیوب خود قسمتی را برای لوگو و نوشتن متن خود قرار داده و از قالب اختصاصی با رنگ ها و فونت های جذاب استفاده کنید.

  • استفاده از عکس چهره برای طراحی کاور

اگر خودتان گوینده ویدیو هستید، می توانید تصویر خودتان را در کاور قرار دهید و در کنارش عنوان ویدیو را با فونت بزرگ و جذاب بنویسید. نشان دادن احساساتی مانند، ناراحتی، خنده، هیجان و … می تواند باعث افزایش کلیک بر روی ویدیوی شما شود.

  • استفاده از فونت مناسب برای متن کاور ویدیو یوتیوب

برای ساخت کاور جذاب نیاز دارید تا از فونت‌های واضح و خوانا استفاده کنید. بهتر است نوشته ها را به صورت تیتر وار بنویسید، تا راحت تر دیده شوند.

بهترین فونت های فارسی برای بنر” را در این قسمت مطالعه کنید:
  • استفاده از آیکون ها و شکل های جذاب

یکی از تکنیک های مهم برای افزایش بازدید پروفایل، استفاده از شکل های مختلف در کاور یوتیوب است. آیکون ها نقش مهمی را در جلب توجه مخاطب دارند. به عنوان مثال دایره و فلش قرمز رنگ در اطراف تصاویر می تواند جذابیت ویدیو شما را افزایش دهد.

  • ایده گرفتن از ویدیو های پربازدید یوتیوب

برای پیدا کردن عکس مناسب برای کاور، بهترین کار این است که درباره موضوعات مرتبط با محتوایی که تولید می کنید. در یوتیوب سرچ کنید و از طراحی کاور آن ها ایده بگیرید.

  • رعایت سایز مناسب برای ساخت کاور

بهتر است اندازه ی کاور شما بیشتر از 2 مگابایت نباشد، سایز مناسب برای کاور بهتر است در ابعاد 1920 پیکسل در 1080 پیکسل قرار باشد. چرا که یکی از مواردی که در سئو ویدیوهای یوتیوب مورد بررسی قرار می‌گیرد کیفیت کاور ویدیوها است.

برای “طراحی کاور یوتیوب” خود به صورت حرفه ای توسط تیم بنر ساز کلیک کنید:

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.