طراحی و چاپ عکس روی تیشرت در ارومیه

طراحی شده توسط گروه طراحی بنرساز

طراحی و چاپ صورت فوری و معمولی

برای ثبت سفارش کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۸۹۳۸۶۶۵ تماس حاصل فرمائید.

حتما شما هم به این موضوع فکر کرده اید که چطور یک عکس یا طرح را روی تی شرت خود چاپ کنید. روش های زیادی وجود دارد اما در این آموزش یک روش خیلی راحت را به شما نشان خواهم داد.

با کمک فوتوشاپ یا اگر خیلی به فوتوشاپ وارد نیستید به کمک تصاویر مجله ها و غیره، طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچنین شما با وبسایت های آنلاین نیز می توانید طرح مورد نظر خود را بدست آورید.

در ادامه آموزش در این بخش، یعنی چاپ روی تی شرت، در آینده روش حرفه ای ساخت قالب برای چاپ را به شما آموزش خواهم داد.

چاپ بر روی تیشرت بعد از چاپ بر روی لیوان سفید از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین خدمات چاپی در حیطه چاپ حرارتی یا سابلیمیشن است.

تیشرت های مورد استفاده در چاپ بیشتر به رنگ سفید می باشند و درصد نخ پلی استر این تیشرت ها به اندازه ۶۰ تا ۷۰ درصد و درصد نخ پنبه آن بین ۳۰ تا ۴۰ درصد است پس نتیجه اینکه هرچه تیشرت پلی استر بیشتری داشته باشد کیفیت چاپ بر روی آن بهتر شده و بیشتر مناسب برای استفاده در چاپ است.

درصورتی که تیشرت مورد استفاده فقط از نخ پنبه تشکیل شده باشد یا به تعبیر دیگر تیشرت ۱۰۰% پنبه ای باشد امکان چاپ سابلیمیشن بر روی آن بصورت مستقیم ممکن نیست.

همچنین به این دلیل که در تکنولوژی چاپ سابلیمیشن رنگ سفید وجود ندارد امکان چاپ بر روی تیشرت های مشکی یا تیشرت های تیره رنگ بصورت مستقیم ممکن نیست و به ناچار از کاغذ های لیبلی یا پست برچسب دار می بایست استفاده کرد.

تیشرت های سفید رنگ اسپان یا تیشرت های پلی استر پنبه ارائه شده توسط چهاپه کاملا مختص چاپ سابلیمیشن می باشند و چاپ بر روی تمام سطح تیشرت کاملا امکان پذیر است.دمای چاپ بر روی تیشرت های سفید ۱۸۰ درجه سانتیگراد و به مدت ۶۰ ثانیه امی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.