مدیریت اینستاگرام کسب و کار ها

مدیریت

امروزه مدیریت اینستا گرام کیب و کار ها امری اجتناب ناپذیر برای کسب و کار ها میباشد ک فعالیت بازار یابی خود را ب شکل مدیریت شده تر و با سود اوری بیشتر ب شما ارائه خواهد داد.

هنگامی که شما به ما اعتماد میکنید و  مدیریت صفحه اینستاگرام خود را به ما میسپارید ما بهترین خدمات را برای شما ارائه میدهیم که شامل بخش های زیر است .

 

مدیریت کامل  و همه جانبه  پیج شما 

امروزه ایجاد یک صفحه اینستاگرامی برای عموم افراد کار بسیار اسان است و اصولا نیاز به دانش  و اگاهی خاصی ندارد اما موضوع این است ک اگر شما قرار است یک پیج اینستاگرامی را برای پیش برد اهداف و کسب کارتان بسازید قطعا نیازمند فعالیت هوشمندانه خواهید داشت  که ما تمام این فعالیت های اصولی را  به عنوان ادمین برای شما انجام می دهیم

.انتشار محتوا

.پاسخ به واکنش های استوری و به دایرکت های فالوور ها

.پاسخ به کامنت های پست ها

.گذاستن استوری و نوشتن کپشن و ………

ادمین اینستاگرام کیست و وظایف آن چه هستند؟ - آی جی تاپ

 

 

فعالیت کامل پیج شما  به دست ماست 

در اینجا ما برای فعالیت بالای پیج سعی داریم با انتشار محتواهای فعالیتی ک شامل انتشار عکس و ویدئو و ب اشتراک گزاشتن استوری کامل بودن فعالیت پیج  را به ارمغان بگزاریم.

 

انتشار روزانه ۳ مطلب به صورت پست خواهم داشت 

یکی از نکات قابل توجه در اینستاگرام این است که پست گزاری مرتب داسته باشین . ما برای این کار روزانه  ۳ مطلب به صورت پست به اشتراک خواهیم گذاشت. بین پست گزاری شما نباید وقفه ایجاد شود چون در این صورت اینستاگرام پیج شما را ربات شناسایی میکند و اقدام به مسدود کردن پیج شما میکند.

 

 

هر پست به صورت قالب اختصاصی خواهد بود 

قطعا شما در صفحه اینستاگرام خود نیار به تعدادی پست با عنوان و موضوعات مختلف دارید و طراحی انها زمان میبرد . ما در این بخش برای بهتر بودن پست به صورت تخصصی روی  قالب پست شما کار خواهیم کرد تا به نحوه احسن بتوانیم پست سودمندی برای پیج و کسب و کار انتشار دهیم 

 

 

تبلیغات اینستاگرام را ما انجام میدهیم 

امروزه اینستاگرام بزرگترین رسانه برای نشان دادن تبلیغات ومحصولات افراد است اما این کار نیاز به کمی اگاهی دارد و ما در اینجا نیز با فعالیت های هوشمندانه تبلیغات پیج را بر عهده داریم.

 

تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام | گسترده هم سایت

 

مبلغ دریافتی 

و در اخر با ذریافت مبلغ ۴۰۰ هزار تومان ب ازای هر بند تیم ما ب نحو احسن و با بهتربن خدمات در اختیار شما خواهیم قرار گرفت.

 

برای سوالات خود و دریافت اگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۹۱۴۸۵۸۱۵۸۵

مشاوره رایگان

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.