طراحی فوق العاده جذاب

یک خواننده تنها کمتر از دو یا سه ثانیه در فضای وب و یا یک غرفه کتاب به یک کتاب خیره می شود. حال باید طرح روی جلد کتاب در طی همین دو یا سه ثانیه عنوان و موضوع کتاب را به مخاطب انتقال دهد و نظر او را به خود جلب کند. بدون شک برای هر کتاب با هر موضوعی یک طرح بسیار منحصر به فرد وجود دارد که تنها منتظر کشف شدن توسط توست! طراحی جلد کتاب بخش مهمی از تلاش بازاریابی شما برای فروش کتابتان است. شما می‌توانید بهترین کتاب دنیا را بنویسید اما اگر یک طراح جلد خلاقانه نداشته باشد، افراد کمتری آن را خواهند خرید. برخلاف قانون باید بگم که یک کتاب را با طرح جلد آن قضاوت کنید.

یشتر افرادی که وارد کتابفروشی می‌شوند، جذب کتابهایی می‌شوند که جلد جذاب و زیبایی داشته باشد. برای همین ما می‌خواهیم به عنوان یک مرجع طراحی ، راه های افزایش جذابیت طرح جلد کتاب را به شما بگوییم واینکه چه کارهایی انجام بدهید که جلد کتابتان بیشتر در چشم باشد و مخاطب بیشتری جذب کند.

طراحی یک جلد کتاب را می توان آخرین مرحله قبل از انتشار یک کتاب دانست، زیرا این مرحله نیازمند از قبل مشخص شدن سایز کتاب، رنگ کاغذ ها، تعداد صفحات و ادیت نهایی نوشته می‌باشد. نکته قابل توجهی که باید در طراحی جلد دقت داشت، مخاطب شماست. اینکه در چه رنج سنی هستند؟ از چه جنسیت و چه فرهنگی می‌باشند؟ پاسخ این سوالات به شما یک دید کلی و بهتری می‌دهد و باعث می‌شود شما در انتقال پیام خود از طریق جلد کتاب موفق باشید.

 

طراحی عنوان

رنگ های پر جلوه، طراحی گرافیک جسورانه و یا طراحی گرافیکی که جزئیات بسیاری را با زیبایی هر چه تمام تر در کنار هم قرار داده است، می تواند نظر خوانندگان را به خود جلب کند. اما همواره یکی از سختی های  طراحی روی جلد قرار دادن نوشته ی عنوان کتاب بر روی طرح بوده است.  به کار گرفتن رنگ های روشن و گرافیک چشم گیر قابل مقایسه با تاثیر گذاری نوشته عنوان بر روی طرح جلد نیست.

 

 

 

تعرفه مناسب

همکاران ما بهترین طراحی ها را با استفاده از بهترین متد های روز و عالی ترین خدمات رسانی به ارمغان میرساند.

فقط کافیست برای ثبت سفارس خود با تعرفه مناسب با ما تماس بگیرید یا به تلگرام ما مراجعه کنید.

گروه طراحی بنرساز،نسبت به کیفیت کار پایین ترین تعرفه طراحی را برای شما انتخاب کرده است.

برای ثبت سفارش،تعرفه سفارش خود را مشاهده کرده،سپس به قسمت ثبت سفارش مراجعه فرمائید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.