طراحی کارت ویزیت کارخانه رنگ تاش

طراحی کارت ویزیت کارخانه رنگ تاش

طراحی کارت ویزیت کارخانه رنگ تاش

برای ثبت سفارش کلیک کنید

یا با شماره ۰۹۲۱۴۵۷۳۸۷۶ تماس بگیرید

 

طراحی کارت ویزیت کارخانه رنگ تاش

اگر قصد چاپ کارت ویزیت کتان، کهلر و کلا کارت ویزیت‌های بافت‌دار را دارید سعی کنید طرح را تن پلات طراحی نکنید؛ زیرا این نوع کارت‌ها در سطح خودشان برآمدگی و فرورفتگی دارند و همین امر باعث کمرنگ‌تر شدن و ایجاد نقطه‌های سفید در قسمت تن پلات می شود که بعد از چاپ جلوه خوبی ندارد. پس برای کارت ویزیت‌های بافت دار سعی کنید از پس‌زمینه‌های روشن و رنگ‌های روشن استفاده نمایید و کلا از ایجاد فضاهای تن پلات بپرهیزید.

 

چاپ کارت ویزیت به دو روش چاپ دیجیتال (فوری) و چاپ افست (معمولا غیر فوری) انجام می‌شود. قبل از طراحی کارت با مراکز چاپ جهت راهنمایی تماس بگیرید و نحوه چاپ را انتخاب کنید؛ چرا که خروجی این دو چاپ کمی باهم تفاوت دارند (از نظر رنگ و اندازه). بعضی رنگ‌ها در چاپ دیجیتال و بعضی‌ در چاپ افست (که البته به مدل دستگاه و میزان کارکردش هم بستگی دارد) بهتر دیده می‌شوند. پس اگر حساس هستید و می‌خواهید بهترین خروجی را از طرحتان بگیرید، حتما اول نحوه چاپ را انتخاب کنید و سپس مطابق با انتخابتان طراحی کنید.

 

طراحی کارت ویزیت کارخانه رنگ تاش

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فرزام قلیزادگان
فرزام قلیزادگان
فرزام قلیزادگان، متولد دی ماه 1374 فارغ التحصیل رشته الکترونیک به عنوان مدیر سایت بنرساز فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیک از سال 1390 آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید: