طراحی حرفه ای و جذاب

راحی کاراکتر نیازمند مهارت هایی خاص می باشد و جزو آن دسته از وظایف محسوب می شود که گرچه از دور ساده به نظر می رسد اما زمانی که برای نخستین بار شروع به طراحی آن کنید متوجه خواهید شد که کار بسیار سخت و پیچیده ای به حساب می آید. برای بسیاری از کاراکتر هایی که شما در کارتون ها، بازی های کامپیوتری و دیگر آثار گرافیکی مشاهده می کنید و به نظرتان ساده می آیند فکر و زمان بسیاری صرف می شود.

همواره باید دقت داشته باشید که شما برای طراحی کاراکتر خود به خطوط تمیز و ویژگی های قابل فهم نیاز خواهید داشت. اما به جز این نکات، نکات بسیار دیگری نیز وجود دارد که شما مستلزم این می باشید که آن ها را یاد گرفته و در آثار خود به کار بگیرید. به عنوان مثال شما باید بدانید که کدام قسمت آناتومی شخصیت شما نیاز دارد تا به طور اغراق آمیزی به آن پرداخته شود، چه ویژگی خاصی در کاراکتر شما باید عمق بیشتری داشته باشد و یا اینکه چگونه طرح کاراکتر شما بدون نیاز به توضیح کلامی ویژگی های شخصیت کاراکتر مورد نظر را در خود به خوبی نشان دهد.

رنگ عنصر مهم و کلیدی در طراحی کاراکتر به شمار می آید. یک کاراکتر خوب باید از رنگ های مناسبی بهره جسته باشد. اما با نگاهی به کاراکتر های موفق به این نکته پی خواهید برد که تمامی آنها از تعداد رنگ های محدودی برخوردار هستند. دلیل این امر این است که تعداد رنگ های زیاد مخاطب را گیج می کند چرا که رنگ ها نشان دهنده ی شخصیت پردازی کاراکتر می باشند بنابراین بهترین راه این است که از تعداد رنگ های کم و مربوط به شخصیت آن کاراکتر در طرح خود به کار ببرید.

 

تعرفه مناسب

بهترین نوع طراحی و کیفیت بالا در مقابل کمترین قیمت و تعرفه مناسب.

گروه طراحی بنرساز،نسبت به کیفیت کار پایین ترین تعرفه طراحی را برای شما انتخاب کرده است.

برای ثبت سفارش،تعرفه سفارش خود را مشاهده کرده،سپس به قسمت ثبت سفارش مراجعه فرمائید.

برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید.

 

طراح : سالار قادری

ارائه فوق العاده این طرح توسط آقای سالار قادری یکی از طراحان تیم بنرساز است.

طراحی این طرح به صورت خیلی هوشمندانه و با دقت زیاد انجام شده و حاصل تلاش های پربار آقای قادری است.

بقیه طراحان تیم بنرساز نیز با همینقدر تلاش و پشتکار برای ایجاد بهترین طراحی ها سخت کار میکنند تا اعتماد شما به ما جلب شود و نشان دهد که چقدر میتوان بهترین بود.

برای اطالاعات بیشتر کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.