طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه

طراحی شده توسط گروه طراحی بنرساز

طراحی و چاپ انواع کاتالوگ رسمی و اداری، فانتزی و… در سایزهای A4 و A5 با طراحی حرفه ای و تحویل فوری

برای ثبت سفارش کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۸۹۳۸۶۶۵ تماس حاصل فرمائید.

کاتالوگ در اصطلاح به دفترچه یا  کتاب راهنمای تبلیغاتی گفته می شود گه می توان از آن در عرصه تجارت، تولید، خدمات و آموزش از آن استفاده نمود، مواردی از قبیل توضیحات در مورد یک محصول و یا تعداد زیادی از محصولات یک برند خاص .

کاربرد دیگر کاتالوگ میتواند شامل جزئیات کلی یک شرکت از قبیل زمان احداث شرکت یا کمپانی مربوطه تا تولیدات، محصولات، واردات و صادرت و بسیاری موارد دیگر باشد. در طراحی کاتالوگهای تجاری به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شود ۱- جنرال کاتالوگ که محتوی کلیه موضوعات و تقسیم بندی های متنوع و استاندارد میباشد و ۲- پروداکت کاتالوگ که شرح حالی از یک محصول یا تعداد زیادی کالا می باشد.
و اما فلایر به کاتالوگ تک برگی گفته می شود که بیشتر برای معرفی یک محصول از آن استفاده می شود که دارای یک طرح پوستری یا عکس بزرگ کالا یا خدمات در یک سمت کاغذ و توضیحات و مشخصات محصول در سمت دیگر کاغذ چاپ می شود که گرچه در قدیم بیشتر از آن استفاده میشد ولی در شرایط خاصی فلایر بهترین گزینه انتخاب است. (مانند صفحات تک برگی داخل فولدرهای تبلیغاتی)
برای طراحی یک کاتالوگ حرفه ای و کاربردی موارد زیادی را باید رعایت نمود به طور مثال استفاده به اندازه از متن، نوع فونت، رنگ فونت و همچنین استفاده مناسب از عکسهای با کیفیت و مربوط با موضوع و پرهیز از شلوغی بی مورد صفحه و توازن متن با عکس.

از دیگر نکات مهم، جهت کم کردن هزینه و آرشیو کردن راحت تر کاتالوگ استفاده از قطع های استاندارد برای چاپ کاتالوگ می باشدو موارد فنی بسیاری که در آینده به حضورتان خواهیم رساند.

از خلق چاپ کاتالوگ در جهان تبلیغات مدت زیادی نمی گذرد، در اواسط قرن بیستم انسان صنعتی و جامعه سرمایه داری آن زمان لحظه ای توانست از کاتالوگ به عنوان یک وسیله تبلیغاتی استفاده کند که دیگر ابزارها و فکرهای گذشته چوون اطلاعیه ها و تراکت های تک رنگ و معرفی های حضوری و لفظی، جوابگوی نیاز تولید کنندگان نبود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.