طراحی فوق العاده و بروز 

طراحی لیبل label DESIGN و چاپ لیبل label PRINT برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ صورت می پذیرد.

طراحی لیبل و پرینت لیبل برای بسته بندی شروع طراحی بسته بندی مناسب است.

طراحی بسته بندی و لیبل به منظور محافظت و نگهداری از کالا و در عین حال تبلیغات و جذب مشتری صورت می‌گیرد. ارائه یک بسته بندی زیبا، خلاقانه و مستحکم وظیفه طراح گرافیک است، استفاده از ترکیب مناسب از رنگ‌ها و طرح‌های مرتبط با محصول و ایجاد یک هویت خاص برای محصولات هم‌خانواده به ماندگاری آن در ذهن مخاطب کمک می‌کند.

طراحی بسته بندی باید به شکلی باشد که محصول را در حین عملیات انبارداری، حمل و نقل، توزیع و فروش سالم نگه دارد. در کنار محافظت امر شناسایی محصول نیز برعهده بسته بندی است و اطلاعات محصول مانند نام، مشخصات فنی و طریقه مصرف، تاریخ تولید و انقضاء و … روی آن درج می‌گردد. طراحی لیبل نیز مانند بسته بندی عمل است و البته وظیفه محافظت از محصول برعهده شیشه و پلاستیکی است که ماده در آن قرار گرفته است.

طراحی لیبل خلاقانه یکی از عناصر مهم در طراحی لیبل و بسته بندی از لحاظ روابط عمومی و جلب توجه بازار هدف است. طراحی لیبل خلاقانه باید دارای شرایط ذیل باشد :

۱ـ طراحی لیبل خلاقانه باید شکل مناسب از محصول و خدمات نشان دهد.

۲ـ طراحی لیبل خلاقانه می بایست دانش کافی را به مخاطب محصول ارائه دهد.

۳ـ طراحی لیبل خلاقانه ازمتریال متفاوتی استفاده می شود مانند مقوا، پلاستیک، فویل متالیز که به دلیل حالتی که ایجاد می شود اکثرا مورد توجه هستند.

دوشکل اصلی لیبل وجود داانه باید شامل اطلاعا ت مواد تشکیل دهنده باشد.

در طراحی لیبل خلاقرد؛ یکی جدا از بسته که بعد به آن وصل می شود و نوع دیگر هنگام تولید بسته بندی ایجاد می گردد.

در حالت کلی طراحی لیبل خلاقانه و بسته بندی به غیر از نقش کاربردی در حفاظت از ماده غذایی تاثیر مهمی در بازاریابی و تبلیغ ایفا می نماید.

 

کیفیت عالی

آنچه یک لیبل با طراحی زیبا را بیشتر جذاب تر میکند کیفیت بالای آن است.

یک لیبل باید به قدری با کیفیت باشد که تمام بیسته بندی را زیبا جلوه دهد خلاصه اینکه از هر نظر باید فوق العاده باشد و این کاری است که تیم بنرساز آن را به بهترین صورت انجام میدهند.

یک طراحی لیبل در طراحی و چاپ جعبه در جواب به انواع روش های زندگی در حال عوض کردن نگرش مصرف کنندگان در حال توسعه است.

 

تعرفه مناسب

اگر بدنبال آن هستید که قیمت طراحی لیبل را بدانید می توانید با هم کاران بنرساز تماس بگیرید. طراحی و چاپ لیبل موضوعی است که نقش اساسی در بازاریابی و فروش شما خواهد داشت. هرگز فکر نکنید که اول جنس و محصول خود را بفروشید و سپس لیبل خوبی را طراحی و چاپ کنید. چون این موضوع کسب و کار شما را ورشکست می کند. طراحی لیبل محصولات غذایی و سایر محصولات خود را می توانید به صورت حرفه ای و منحصر بفرد به تیم بنرساز بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.