طراحی فوق العاده و کم حجم

لوگو یک طراحی منحصر به فرد و معنادار است که با نام شرکت شما، به طرزی جالب و منسجم هماهنگ است. لوگو همچنین دارای یک پالت رنگ می باشد. باید مقیاس پذیر باشد و توانایی تکثیر به طور مداوم در تمام بازاریابی های شما را داشته باشد.

همچنین لوگو می بایست به زمان وابسته نباشد، به طوری که با گذر زمان اندکی، قدیمی و یا از مد افتاده به نظر نرسد.

اگر کسب و کار جدیدی راه انداخته اید و به فکر لوگو هستید، پیشنهاد می کنیم، قبل از هر اقدام این مطلب را بخوانید تا با اهمیت لوگو شرکت و جایگاه آن در برندسازی آشنا شوید. لوگو شرکت بیشتر از آن چه که فکر می کنید می تواند در موفقیت شما و ارتقا ارزش برند تان تاثیر گذار باشد. در بسیاری از مواقع، لوگو شرکت تنها جزئی از کسب و کار شماست که در معرض دید مشتری است و با او ارتباط برقرار می کند، پس لازم است دقت نمایید تا لوگو، احساس و پیام های درستی را منتقل نمایید.

 

لوگو در تمامی اجزای برنامه های تبلیغاتی شما، مورد استفاده است و سرنوشت تمامی تبلیغات شما به نحوی در ارتباط با جذابیت لوگو شماست. شما در بسته بندی ها، سربرگ ها، سایت، کاتالوگ و حتی مهر از لوگو استفاده می نمایید پس بهتر است نسبت به طراحی لوگو دقیق و حساس باشید. لوگو شرکت گاها بیشتر یا به اندازه شعار برند در بازاریابی اهمیت پیدا می کند.

لوگو ها انواع مختلفی دارند، در صورتی که به مراکز حرفه ای طراحی لوگو مراجعه نمایید، این مجموعه ها شما را در انتخاب نوع لوگو مناسب با اهداف و برنامه های برندسازی شما، راهنمایی می نمایند. انتخاب نوع لوگو نیز می تواند پیام های مختلفی منتقل نماید. برای مثال لوگو ها می توانند استاتیک یا پویا باشند. لوگو های پویا یا متحرک بیشتر برای شرکت های فعال در دنیای دیجیتال که کمتر از تبلیغات چاپی استفاده می نمایند، مناسب و رایج است. لوگو ها ممکن است مفهومی باشند و با نماد ها و اشکال پیام هایی را منتقل نمایند، همچنین ممکن است از لوگو تایپ ها استفاده نمایید. لوگو تایپ ها، لوگو های ساده هستند که از نوشته ها تشکیل می شوند. معمولا از نام برند، نام شرکت یا خلاصه ای از نام شرکت برای طراحی لوگو تایپ استفاده می شود.

اهمیت لوگو شرکت در برنامه های برندسازی، به قدری است که برخی کلمه برند را با لوگو اشتباه می گیرند. لوگو مهمترین جز از هویت بصری برند شماست. شما در برنامه های برند سازی شرکت و کسب و کار خود، شخصیتی برای برند ترسیم می کنید، برنامه هایی برای ارتقا و قدرت گرفتن برندتان دارید و بی شک برای هویت بصری برند تان برنامه ریزی می کنید. لوگو اصلی ترین جز از این برنامه هاست چرا که در تمامی تبلیغات از آن استفاده می کنید.

 

 

کیفیت بالا و تعرفه مناسب

کار همیشگی ما انجام طراحی ها با بهترین و در عالی ترین درجه میباشد و در مقابل این خدمات رسانی فوق العاده کمترین و مناسی ترین قیمت را برای شما در نظر گرفته ایم.

برای اطلاع از قیمت ها و آگاهی بیشتر با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.