نوع لوگو تایپوگرافی + نشانوار ترکیبی

مرکز تخصصی بنرساز بصورت حرفه ای با بیش از ۸ سال سابقه آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در سطح کشور. طراحی لوگو تخصص ماست شما برای رشد برند خود نیاز به نشان تجاری دارید. ما با دانش خود و با استفاده از روش ها و استانداردهای بین المللی لوگویی برای شما طراحی خواهیم نمود تا شایسته برند شما باشد و در رقابت باعث متمایز نمودن برند تجاری شما می شود.

تایپوگرافی یا نویسه‌نگاری هنر و فن حروف‌چینی برای نمایش زبان است. هنر چیدمان حروف برای زبان تصویری. تقویت ویژگی بصری حروف و نزدیک کردن نوشتار به وجه تصویری. چینش حروف شامل حالت قلم، پوینت، مقدمه می‌شود.

امروزه کار چاپ پوسترها و تبلیغات را تایپوگرافی‌ها انجام می‌دهند.

اما به صورت جامع تر می‌توان گفت تایپوگرافی هنری است که در آن ما می‌کوشیم با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آوریم. تایپوگرافی در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌ها، طراحی مالتی مدیا طراحس لوگو و… کاربرد دارد. تایپوگرافی با خطاطی و دست‌نویس تفاوت دارد، هر چند طراح تایپ می‌تواند از خط و دست‌نویس نیز برای تایپوگرافی بهره ببرد.

تیم ما با انجام این هنر فوق العاده به همراه نشانوار ترکیبی بهترین طراحی لوگو را ارائه میدهد.

و البته این طراحی ها با بهترین نماد ها و نشانوار ها به اتمام میرسد که هریک به نوعی باعث جلوه بسیار زیبای لوگو میشود.

 

 

سطح طراحی: متوسط

طراحی لوگو در سطح متوسط انجام میشود اما در حین حال در بهترین حالت ممکن به پایان میرسد.

برای مثال رنگ یکی از قوی‌‌ترین محرک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بصری به شمار می‌رود. همچنین اولین مواجهه‌ی مخاطب با برند به واسطه‌ی لوگو و رنگی است که برای آن انتخاب کرده‌اید؛ به همین سبب هویت بصری برند شما کاملا در گرو ترکیب رنگ انتخاب شده برای لوگو و رنگ سازمانی‌تان است. ما بر‌اساس هویت سازمانی و نوع خدماتی که ارائه می‌کنید، ترکیب رنگی مناسب شما را پیشنهاد می‌دهیم. این ترکیب با در نظر گرفتن نوع و شمایل لوگوی شما می‌تواند طیفی از رنگ‌های متضاد و یا مکملِ هم را در برگیرد. بهترین ترکیبی که معمولا استفاده از آن را توصیه می کنیم شامل رنگ‌های یک هارمونی و نه لزوما در یک طیف رنگی است. به همین جهت ما که تمام رنگ‌ها و هارمونی‌ها را می‌شناسیم و به تاثیرات روحی و روانی آن‌ها به خوبی آگاه هستیم، می‌توانیم بهترین گزینه‌ی ممکن را به شما پیشنهاد دهیم. این انتخاب آگاهانه در هویت بصری برند شما تاثیرگذار خواهد بود. با مشاهده لوگو (رستوران رجب آشپز ) میتوانید به این نتیجه برسید که با طراحی در سطح متوسط نیز بهترین کار را ارائه دادیم و خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.