طراحی سربرگ ساده

طراحی سربرگ یکی از فاکتورهای مهم برای نمایش هویت بصری یک سازمان به شمار می آید. طراحی سربرگ از آن جهت که به سان نگین زیبنده ای بر روی ست اداری شما می نشیند و مورد توجه تمامی ارگان هایی است که با آنان در ارتباط هستید، شایسته است جهت طراحی سربرگ خود از گرافیست هایی برجسته استفاده نمایید تا طراحی شکیل و منحصر به فردی برای برند سازمانی شما خلق نمایند. طراحی سربرگ اختصاصی، یکپارچگی و هماهنگی زیبایی به ست اداری شما مانند پاکت نامه، کارت های پرسنلی، کارت های اعتباری، یادداشت ها، فولدر و مواردی از این قبیل می بخشد. مجموعه طرح گندم با کادری مجرب و خلاق در حیطه ی طراحی گرافیکی، افتخار هنرنمایی در بسیاری از پروژه های این کشور را در پیشینه ی کاری خود به یادگار دارد. ما با در نظر گرفتن رنگ سازمانیتان ، طراحی سربرگ و چاپ آن را با کیفیتی در خور و شایسته ی برند تجاریتان ارائه می نماییم. در طراحی سربرگ برای زبان پارسی معمولا نام، آرم یا لوگو در سمت راست و مواردی مانند شماره، تاریخ و پیوست در سمت چپ آن قرار داده می شود. ابعادی که طرح سربرگ بر روی آن می نشیند، معمولا A4 و یا A5  است. یکی از مهمترین نکاتی که طراحان آشنا به چاپ فقط از آن آگاهی دارند و حتما در طراحی آن را رعایت می کنند، این است که حاشیه در طراحی یکی از ملزوماتی است که در حین برش در صحافی سربرگ مورد نظر ناقص نشود. سادگی در طراحی سربرگ یکی از ارکان مهمی است که گرافیست مربوطه می بایست رعایت نماید. نوع فونت و سایز نوشتار در سربرگ بهتر است کاملا خوانا باشد. ابعاد لوگو در طراحی سربرگ معمولا بین ۲ تا ۵ سانتی متر مربع می باشد که بسته به طراحی شما می تواند بزرگ یا کوچک شود.

 

طراحی سربرگ ساده

طراحی سربرگ شرکت

سربرگ شرکت نشان دهنده هویت آن شرکت است. به عنوان مثال، سربرگ وکلا با نمونه سربرگ شرکت ساختمانی تفاوت بسیار دارد. به همین دلیل سربرگ ها دارای طراحی اختصاصی بسته به نوع شرکتمی باشند. ولی دلایلی از جمله کاهش هزینه های شرکت منجر به این می شود که بسیاری از ارگان ها و شرکت ها به استفاده از سربرگ آماده روی بیاورند.

در طراحی سربرگ شرکت معمولا از کاغذ A4 و کاغذ A5 استفاده می شود.برای معرفی شرکت؛ همچنین ارتباط مؤثر می توانید اطلاعات تماس را در سربرگ درج کنید.در طراحی سربرگ باید توجه داشته باشید که نوع فونت با سایر طراحی ست اداری دیگر نیز یکسان باشد.سربرگ هر چقدر ساده تر باشد می تواند بهتر با مخاطب خود ارتباط برقرار کند.از دیگر نکات در طراحی سربرگ باید به نوع ترکیب رنگ نیز توجه نمود تا با رنگ سازمانی شرکت نیز یکی باشد، فراموش نشود سربرگ جزئی از هویت شرکت شما می باشد و باید به آن توجه ویژه ای داشت.

طراحی سربرگ اداری

در طراحی سربرگ اداری باید نکاتی را رعایت کرد که در چاپ سربرگ به مشکل نخوریم.رعایت کردن هاشیه در طراحی یکی از ملزومات است که در حین برش در صحافی، سربرگ ناقص نشود.

سربرگ ها شامل علائم نوشتاری و بصری همچون آرم، نام سازمان و آدرس و … می باشد.

در طراحی سربرگ اداری مشخصاتی همچون ،آرم و نام سازمان  در بالا سربرگ و آدرس و … در پایین سربرگ قرار می گیرد.

ابعاد آرم و نام سازمان بسته به شکل گرافیکی آن قابلیت بزرگ و کوچک شدن دارد ولی عموما بین ۲ تا ۵ سانتی متر مربع را به خود اختصاص می دهد.

طراحی سربرگ شرکت ها

طراحی سربرگ شرکت ها  :

در طراحی سربرگ شرکت ها معمولا از دو سایز A4 و A5 استفاده می شود. سایز a5 بیشتر برای مکاتبات کوتاه و درون سازمانی مناسب است و سایز A4 برای مکاتبات بیرون سازمانی و طولانی.
در طراحی سربرگ  شرکت ها اطلاعاتی چاپ می شود همچون: آرم، نام سازمان محل درج تاریخ و شماره و پیوست، شماره ثبت ، نشانی پستی، آدرس ، آدرس سایت، تلفن ، فکس‌ و ایمیل.
معمولا در طراحی سربرگ شرکت ها سادگی حرف اول را می زند.
شلوغی بیش از حد باعث نازیبا شدن سربرگ می شود.
در طراحی سربرگ شرکت ها می توان شعار شرکت  یا موسسه را نیز درج نمود تا معرفی مختصری از شرکت باشد.
طراحی سربرگ ساده

طراحی سربرگ شرکت ساختمانی

طراحی سربرگ شرکت ساختمانی

برای طراحی سربرگ شرکت ساختمانی از طرح ها و رنگ های مخصوص این مدل شرکت ها استفاده می شود. در انتخاب این طرح ها و رنگ ها باید دقت زیادی صورت  پذیرد تا رنگ و فرم به خوانایی متن صدمه نزند.

استفاده ناشیانه از فرم و رنگ ممکن است نه تنها به زیبایی کار کمکی نکند بلکه باعث غیر حرفه ای جلوه دادن سربرگ شود.

طراحی سربرگ های شرکت مهندسی

طراحی سربرگ های شرکت مهندسی :

برای طراحی سربرگ شرکت مهندسی از فرم ها و رنگ های مناسب با زمینه کاری استفاده می شود. استفاده از فونت مناسب و فرم جذاب و ساده و رنگ سازمانی از عواملی است که به خاص بودن طرح سربرگ کمک شایانی می کند.

طراحی سربرگ ساده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.