طراحی سربرگ اداری برای پارکت فلورپان

طراحی سربرگ اداری برای پارکت فلورپان

 

طراحی حرفه ای سربرگ اداری برای نمایندگی ارومیه پارکت فلورپان

(سایز A4)

برای ثبت سفارش کلیک کنید

یا با شماره ۰۹۲۱۴۵۷۳۸۷۶ تماس بگیرید

 

طراحی سربرگ اداری برای پارکت فلورپان

 

منظور از سربرگ، علائم بصری و نوشته هایی (شامل نام سازمان، آدرس، لوگو، و غیره) است که به طور یکسان و معمولاً به صورت چاپی در قسمت بالای نامه های سازمانی درج می شود. امروزه سربرگ هایی تولید می شوند که این علائم و نوشته های ثابت در کل صفحه (در قسمت پایین یا طرفین) قرار گرفته اند. استفاده از این سربرگ ها اشکالی ندارد، اما فرم استاندارد سربرگ نیستند.

در نگاه اول، سربرگ صرفاً برگه ای است که برای انجام مکاتبات تجاری و اداری توسط سازمان ها، شرکت ها، مؤسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می گیرد، اما در حقیقت سربرگ، تبلیغی است کوچک، کم هزینه و در عین حال بسیار مؤثر که می تواند تأثیر بسزایی در جذب یا دفع اولیه مخاطب شما (به ویژه مخاطبان جدید) داشته باشد.

سربرگ، بخشی از هویت شرکت یا سازمان شما را در کنار پاکت نامه، کارت ویزیت، لیبل، و هولوگرام تشکیل می دهد و باید تلاش کنید که تا حد امکان بین این مجموعه هماهنگی وجود داشته باشد.

معمولاً مدیران آن قدر درگیر مسائل مدیریتی خود هستند که به «ریز نکته هایی» مانند سربرگ و تأثیر آن در ایجاد «شخصیت و هویت» سازمانی خود توجه کافی نمی کنند. چاپ سربرگ از اولین اقدامات لازم برای شرکت های نوپا، به ویژه شرکت های خدماتی، است. سربرگی که حرفه ای و گیرا طراحی شده احساس خوبی در مخاطب ایجاد می کند و موجب جلب اطمینان وی می شود. به علاوه، در بلند مدت می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند بازاریابی عمل کند.

از این رو هنگام سفارش یا تهیه سربرگ برای سازمان یا شرکت خود به چند نکته مهم توجه داشته باشید:

اندازه سربرگ، گرماژ کاغذ، رنگ، طراحی، اطلاعات چاپی روی سربرگ، و نوع قلم (فونت).

طراحی سربرگ اداری برای پارکت فلورپان

اندازه سربرگ

سربرگ معمولاً در دو قطع A4 وA5 چاپ می شود. هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه سربرگ نکات ذیل را مدنظر داشته باشید.

سربرگ A5 برای مکاتبات کوتاه مناسب است و بدین ترتیب شما مجبور نیستید فونت کلمات را برای پر کردن صفحه A4 بیش از اندازه بزرگ کنید.

سربرگ A4 برای مکاتبات طولانی کاربرد بیشتری دارد و شما مجبور نیستید از دو یا چند سربرگ برای یک نامه واحد استفاده کنید.

البته توجه داشته باشید که قطع A5 نصف قطع A4 است، اما این بدان معنا نیست که عناصر بصری و نوشته های روی سربرگ A5 باید نصف قطع A4 باشند. به عبارت دیگر، اسم و آدرس شرکت بر روی سربرگ باید کاملاً خوانا باشند

طراحی سربرگ اداری برای پارکت فلورپان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.