طراحی بنر تبلیغاتی وب

طراحی بنر تبلیغاتی وب

 

طراحی بنر تبلیغاتی وب سایت" src="https://bannersaaz.ir/wp-content/uploads/2018/12/D8B7D8B1D8A7D8ADDB8C-D8A8D986D8B1-D8AAD8A8D984DB8CD8BAD8A7D8AADB8C-D988D8A8-D8B3D8A7DB8CD8AA-2.jpg" alt="" width="400" height="225" />

طراحی بنر تبلیغاتی وب سایت

 

طراحی بنر تبلیغاتی وب

طراحی بنر وب سایت یکی دیگر از فعالیت های ما در زمینه گرافیک وب و گرافیک حرکتی و انیمیشن می باشد.بنر های تبلیغاتی وب سایت که در مقیاس گسترده در وب سایت ها به کار گرفته می شود عامل مهمی در سرازیر شدن بازدید کننده به وب سایت مطبوع می باشند.طراحی یک بنر تبلیغاتی حرفه ای وب سایت بسیار مقرون به صرفه و بسیار جاذب بوده و میتوان طراحی بنر وب سایت را یکی از بهترین نوع تبلیغات دانست.طراحی بنر گیف و طراحی بنر فلش به واسطه شرایط خود قابل اجراست شرایطی همچون حجم فایل , سایتی که قرار است بنر وب در آن قرار بگیرد , سایز و اندازه آن و دیگر شرایط که در سفارش بنر تبلیغاتی سایت می تواند کمک کننده باشد. بنر هایی که توسط ما طراحی می شود در انواع فرمت بنر های فلش و بنرهای گیف متحرک تولید می شود. بسته به نوع فعالیت سفارش دهنده و وبسایتی که قرار است بنر در آن قرار بگیرد رنگ بندی و انیمیشن و محتوای بنر تعیین می گردد. سایز های استاندارد برای بنری که در وبسایت قرار می گیرد معمولا ۱۲۰ * ۱۲۰ و ۱۲۰ * ۲۴۰ و ۶۰‌ * ‌۴۶۸ پیکسل می باشد البته می توان در اندازه های گوناگون نیز به طراحی بنر پرداخت.

طراحی بنر تبلیغاتی وب

طراحی بنر تبلیغاتی فلش:

بنر تبلیغاتی فلش یکی از زیباترین و جذاب ترین فرمت ها در طراحی بنرهای تبلیغاتی حرفه ای وب بوده و با توجه به قابلیت های منحصر به فرد آن در رتبه بالایی از نظر گرافیک, انیمیشن و تعاملات کاربری قرار دارد در اینجا به برخی از مزایا و معایب استفاده از بنر های فلش اشاره میکنم :

بنر های فلش وب سایت محدودیت رنگی ندارند. بنر های فلش از نظر انیمیشن بدون تردید رقیب ندارند. طراحی بنر با فرمت فلش موجب کاهش حجم بنر سایت و تسریع در بارگذاری صفحات وب می شود. امکان اسکریپت نویسی و تجربه تعامل با کاربر در صورت طراحی بنر حرفه ای سایت با فلش وجود دارد. به دلیل اینکه برای نمایش بنرهای فلش نیاز به برنامه Adobe Flash Player وجود دارد اگر در برخی از مرور گرها این پلاگین وجود نداشته باشد موجب عدم نمایش آن می شود ( البته تعداد در این مورد بسیار اندک است و قابل چشم پوشی ).

طراحی بنر تبلیغاتی وب

طراحی بنر تبلیغاتی گیف :

بنرهای گیف یکی دیگر از فرمت های محبوب جهت طراحی بنرهای تبلیغاتی وب سایت هاست و به صورت گسترده در وبسایت ها مورد استفاده قرار دارد در این قسمت به برخی از مزایا و معایب بنرهای گیف خواهیم پرداخت :

طراحی بنر با فرمت گیف برای نمایش نیاز به هیچ برنامه و یا پلاگینی ندارد و در همه مرورگرها قابلیت نمایش را دارد. در ساخت بنر های گیف باید توجه داشت که دارای محدودیت رنگی هستند. در طراحی بنرهای گیف باید حجم آن را به طور ویژه زیر نظر داشت. از نظر انیمیشن اشیا بنر ساخته شده گیف دارای قابلیت های کمتری ست.

طراحی بنر تبلیغاتی وب

طراحی بنر تبلیغاتی حرفه ای:

منظور از بنر حرفه ای آن است که در طراحی یک بنر موفق توجه به نوع کسب و کار ومخاطب هدف به طور دقیق در نظر آورده شده باشد. یک بنر حرفه ای باید بتواند با تشخیص درست مخاطب و با کیفیت طراحی اعم از گرافیک و انیمیشن بیشترین اثر گذاری را ایجاد نماید. شما نمی توانید یک بنر برای یک هدف خاص را جایگزین یک بنر با هدف عام نمایید .برای نمونه میتوان به طراحی یک بنر تبلیغاتی برای یک فروشگاه اینترنتی که مخاطب آن افراد جامعه هستند و همچنین طراحی یک بنر تبلیغاتی حرفه ای در مورد کارخانه تولید شیر آلات صنعتی اشاره نمود که مخاطب هدف آن بیشتر افراد متخصص و پیمانکاران هستند اشاره کرد.

طراحی بنر تبلیغاتی وب

چند نکته کوچک اما مهم در طراحی بنر وب سایت :

فارغ از هر گونه فرمتی در طراحی بنر سایت همیشه تلاش کنید محتوا و مضمون و همچنین نحوه ارائه تبلیغ از راه بنر تبلیغاتی سایت متناسب با جایگاه شخص, نهاد , شرکت و یا سازمان مطبوع باشد این خیلی مهمه !. در رنگ بندی, پس زمینه و قلم بیشترین ملاحظات را بکار بگیرید توجه داشته باشید بنر تبلیغاتی طراحی شده , در چه وب سایتی بکار گرفته می شود توجه به رنگ بندی و پس زمینه صفحات وب حائز اهمیت است. کاهش حجم از موارد مهم در طراحی بنر سایت محسوب می شود تا جایی که به ساختار و محتوای بنر طراحی شده آسیب وارد نمی شود حجم آن را کاهش دهید. در صورت امکان شرایطی را فراهم بیاورید که مخاطبان و بازدید کنندگان از بنر تبلیغاتی حرفه ای وب سایت امکان تعامل با بنر را داشته باشند , در طراحی بنر فلش این امکان توسط برنامه نویسی وجود دارد. از شلوغ کاری های بی مورد پرهیز کنید برای ارائه مطلب استراتژی داشته باشید شما چند ثانیه فرصت دارید تا از طریق یک بنر تبلیغاتی متحرک وبسایت با اندازه های معمولا کوچک حق مطلب را ادا کنید.

با توجه به موارد گفته شده و آشنایی اجمالی با بنرهای تبلیغاتی وب سایت وب لازم به گفتن است که مزایای طراحی بنر توسط ما به شرح زیر می باشد :

طراحی بنر در فرمت های فلش و گیف طراحی بنر در سایز های مختلف طراحی بنر متناسب با موضوع تحویل در سریع ترین زمان

 

طراحی بنر تبلیغاتی وب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.