طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه چرم خاطره

برای مشاهده نمونه کارهای ” بنر گیف ” کلیک کنید!

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه چرم خاطره

 

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه چرم خاطره

سال هاست که از بنر تبلیغاتی استفاده می شود

بنرهای متعددی که برای بازاریابی ، تبلیغ یک محصول و یا معرفی خدمات به کار برده می شود . اولین مدلها تنها از چند سطر متن تشکیل شده بود ، سپس لینک هایی از انواع مختلف را نیز به همراه داشت . در برخی از بنرها از انیمیشن برای نمایش آگهی تبلیغاتی استفاده می شود اما با وجود پیشرفت در این ضمینه به نظر می رسد که استفاده از بنرهای تبلیغاتی رو به کاهش است . کافی است که با دقت نظر بیشتری به این موضوع نگاه کنیم مبرهن است که استفاده از بنر برای تبلیغاتی یکی از موثرترین و کم هزینه ترین راه برای تبلیغ محصولات و خدماتی است که شما ارائه می کنید . خلاقیت در طراحی بنر می تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند ، به همین دلیل طراحان باید هنگام طراحی بنرها به چندین نکته مهم و اصولی توجه کنند که به شرح زیر است :

 

1- بنرها را متناسب با وب سایت میزبان طراحی کنید

در یک فعالیت تبلیغاتی موثر نکته اول این است که باید یک وبسایت مناسب و مرتبط پیدا کنید که مورد علاقه مشتریان شما باشد سپس بنری طراحی کرده که با سلیقه بازدیدکنندگان وبسایت سازگار باشد ، به همراه این موضوع سعی کنید بنری که طراحی می کنید با طراحی آن وبسایت متناسب باشد تا کاملاً حرفه ای به نظر بیاید . گاه برخی طراحان حرفه ای به گونه ای بنر را طراحی میکنند که گویی قسمتی از آن وبسایت است ، این مدل طراحی باعث می شود بازدید کنندگان وبسایت برای کلیک روی بنر مقاومت کمتری نشان دهد یا به عبارت ساده تر افراد بیشتری به موجب طراحی خاص بنر به سمت شما هدایت می شوند .

 

2- سبک و کم حجم بودن

یکی از اصلی ترین ویژگیهای یک بنر تبلیغاتی کم حجم بودن آن است . با توجه به سرعت اینترنت و میزان پهنای باند درکشور ایران ، بنرهای تبلیغاتی را باید به گونه ای طراحی کنید که اکثر کاربران قادر باشند آن را مشاهده کنند

3- استفاده از کلماتی که جادو می کند

شما در بنر تبلیغاتی نسبت به ویدیو زمان اندکی برای رساندن پیام خود به مخاطبان دارید ، باید پیام را تنها در چند فریم برای مخاطبان ایجاد کنید . بنابراین باید سعی کنید تا کلمات تاثیر گذار را برای برقراری ارتباط بیشتر با بینندگان بنر خود به کار ببرید . در رابطه با کلماتی که توانایی جادو کردن دارند میتوان بسیار صحبت کرد. تنها با یک جست و جوی اینترنتی می توانید اطلاعات خوبی در مورد آن ها کسب کنید .

4- بیش از حد بنر را شلوغ نکنید

سادگی بیش از حد و شلوغ بودن یک بنر می تواند کل مضمون آن را زیر سوال ببرد . مخاطبان خود را با پیام های شلوغ و بدون هدف درگیر نکنید . از افکت های تصویری و حرکتی به اندازه و به جا استفاده کنید .

5- رعایت کم بودن حجم گرافیک
اگر بنر شما بیش از حد سنگین شود زمان لود شدنش در وبسایت مورد نظر طولانی خواهد شد ، طبیعتا از شانس کمتری برای دیده شدن برخوردار و طبعا کمتر روی آن کلیک خواهد شد . بنابراین باید سعی کنید حجم بنر خود را حدودا 15 کیلوبایت طراحی نمایید . البته این سایز برای بنر تبلیغاتی انیمیشنی کمی غیر واقعی به نظر می رسد

 

 

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه چرم خاطره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.