طراحی منحصر به فرد

آگهی‌نامه عبارت است از هر نوع محصول چاپی مجلد یا لوح فشرده که توسط کانون های آگهی و تبلیغاتی با هدف تبلیغ کالا یا خدمات منتشر و در گستره فعالیت همان کانون توزیع می‌شود.

شما برای رونق کسب و کار خود میتوانید از روش های زیادی برای این کار استفاده کنید.

یکی از این عوامل داشتن یک آگهی خوب با طراحی خاص و زیبا است.

شما این کار را میتوانید با اعتماد کامل به ما بسپارید چون آنچه که لازم است برای داشتن آگهی خوب در توان تیم ما است و ما با آگاهی کامل و هوشمندانه این طرح را اجرا میکنیم.

طراحی زیبا باعث میشود که دیدگاه مشتری نسبت به آگهی خیلی بهتر شود و بازدهی خیلی بهتری داشته باشد.

بازدهی مناسب

احتمالا شما هم زمانی که میخواهید محصولتان را بازاریابی کنید، به فکر درج تبلیغات پر فروش هستید و به نظرتان، درج یک آگهی پربازدید خوب، باعث افزایش فروش میشود و احتمالا تفاوت خاصی بین تبلیغ خودتان با دیگران نبینید.

البته همیشه بدترین حالت نتیجه گرفتن از تبلیغات، بازدهی پایین نیست و ممکن است اوضاع از آن هم بدتر شود. تبلیغات زیادی وجود داشته اند که نه تنها موجب افزایش فروش نشده اند، بلکه دقیقا باعث کاهش میزان فروش آن محصول نیز شده اند!

برای بازدهی بالا بهتر است همان اول متن آگهی تبلیغاتی به موضوع اصلی اشاره شود تا اینکه کلی مطالب نامربوط و اضافه بیان شود.

در عین حال که باید از حاشیه گویی پرهیز شود باید نکات اصلی و مهم حتما بازگو شود تا شخصی که آگهی را میخواند به تمامی مطالب مهم و کار آمد آگاه باشد.

متن آگهی تبلیغاتی باید ساده و روان باشد تا اینکه مطمئن شوید هیچ ایراد دستور زبانی ندارد. برای اینکه حواس خواننده پرت نشود باید به زبان عامه‌ی مردم نزدیک باشد در این صورت بر روی موضوع تمرکز بیشتری خواهند داشت.

هدف ما از طراحی آگهی ایجاد سرگرمی برای خواننده آ|گهی نیست بلکه هدف ما ارائه بهترین و با ارزش ترین مطالب برای شماست. یکی دیگر از راه های جذب مشتری از طریق آگهی ، نصیحت کردن مخاطب و یا ارائه یک نوع خدمت است. این نوع تبلیغ ها حدود ۷۵ درصد بیشتر از تبلیغاتی که فقط جهت اطلاع رسانی هستند تاثیر دارند و مدت زمان طولاتی‌تری در ذهن خواننده باقی می ماند.

 

مشاوره رایگان

اگر درباره طراحی آگهی برای رونق کسب و کار خود اطلاعات کافی را ندارید  با خیالی آسوده با ما در ارتباط باشین تا همکاران ما با مشاوره رایگان تمام اطلاعات لازم را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهند.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.