رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام یکی از مشکلات بزرگ کاربران می باشد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

چرا ارسال پیام در اینستاگرام با محدودیت مواجه می شود؟

اینستاگرام مانند هر اپلیکیشن دیگری دارای یک سری محدودیت ها و قوانین می باشد که با عدم رعایت آن ها ممکن بعضی از موارد اینستاگرام شما محدود شود و نتوانید به طور کامل فعالیت کنید. یکی از این موارد قسمت ارسال پیام در اینستاگرام شماست که نتوانید پیام ارسال کنید. اما علت این قضیه چیست؟

محدود شدن ارسال پیام در اینستاگرام به علت محدود شدن کل فعالیت ها.

گاهی اوقات ممکن است تعداد لایک هایی که کرده اید یا فالو آنفالو کردن شما بیش تر از حد معمول باشد و فعالیت شما بلاک شود. گاهی افراد زیادی در مدت زمانی کم پیجی را ریپورت می‌کنند و همین موضوع باعث محدود شدن فعالیت‌هایی مانند ارسال پیام در اینستاگرام می شود.

محدود شدن ارسال پیام به تنهایی

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی به شما اجازه می دهد که در یک ساعت تنها ۶۰ پیام در دایرکت افراد ارسال کنید. اگر تعداد ارسال پیام در دایرکت از این میزان بیشتر شود محدود شدن ارسال پیام یکی از نتایج نهایی خواهد بود. دقت قابل ذکر ان است که اکانت های اینستاگرامی که به تازگی ساخته شده باشند، با محدودیت های بیشتری رو به رو خواهند بود و حتی تعداد لایک ها، فالوها، دایرکت ها و کامنت های مجاز آن در یک ساعت به 30 عدد کاهش پیدا می‌کند. در ادامه به روش های رفع محدودیت دایرکت اینستاگرام می پردازیم.

روش های رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام

برخی از روش های رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام عبارتند از :

سپردن رفع محدودیت به گذر زمان

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که کلا هیچ اقدامی برای ان انجام ندهید و بگذارید تایم محدودیت آن بگذرد و رفع محدودیت شوید.

فعال کردن حالت هواپیما

ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنی و ببنید که اینترنت دارید یا نه! اگر داشتید شاید آنتن ها مشکلی پیدا کرده اند یک بار گوشی را بر روی حالت هواپیما بگذارید و خاموش کنید. شاید با این کار مشکلتان رفع شود.

بروزرسانی کردن اینستاگرام

برنامه اینستاگرام مانند هر برنامه ی دیگری هر چند بار یک بار برای برنامه خود آپدیت قرار می دهد و تغییراتی در آن انجام می دهد و آپشن های جدیدی به آن اضافه می کند. شاید با بروز رسانی کردن برنامه این مشکل را بتوانید حل کنید.

خروج از اکانت اینستاگرام

می توانید یک بار از اکانت خود خارج شوید سپس دوباره وارد آن شوید، فقط دقت کنید که رمز خود را فراموش نکرده باشید که دچار دردسر برای بازیابی رمزتان نشوید.

استفاده از نسخه قدیمی تر اینستاگرام

گاهی اوقات به خاطر مدل گوشی و اندروید بعضی از برنامه را با نسخه قدیمی تر کار می کند نه جدید. اگر مدل گوشی شما کاملا جدید نیست خب از نسخه قدیمی اینستاگرام استفاده کنید. شاید برای این مشکل جواب گو باشد.

تماس با پشتیبانی

از قسمت help برنامه می توانید با پشتیبانی نرم افزار ایسنتاگرام ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را مطرح کنید.اگر این مشکل باگ اینستاگرامی باشد مسئولان پشتیبانی آن را شناسایی و رفع خواهند کرد.رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام یکی از مشکلات بسیاری از کاربران ایسنتاگرام می باشد ولی نگران نباشید یکی از این راه حل ها جوابگو خواهد بود.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام

حذف و نصب مجدد اینستاگرام ممکن است باعث پاک شدن برخی از کش ها شود. یادتان نرود حتما حافظه های پنهان گوشی خود را نیز پاک کنید.

هنگام محتوا سازی و فعالیت حرفه ای در پیج اینستاگرامی خود باید قوانین اینستاگرام را رعایت کنید.

اگر دچار مشکل ارسال پیام شدید، برای رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام، مراحل بالا را طی کنید.

همچنین شما می توانید برای ثبت سفارش “ بنر اینستاگرام ” در بنر ساز روی لینک کلیک کنید.

برای ” دانلود اینستاگرام ” روی لینک کلیک کنید.

رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.