رفع محدودیت دایرکت اینستاگرام یکی از مشکلات بزرگ کاربران می باشد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

 

چرا ارسال پیام در اینستاگرام با محدودیت مواجه می شود؟

اینستاگرام مانند هر اپلیکشین دیگری دارای یک سری محدودیت ها و قوانین می باشد که با عدم رعایت آن ها ممکن بعضی از موارد اینستاگرام شما محدود شود و نتوانید به طور کامل فعالیت کنید . یکی از این موارد قسمت دایرکت شماست که نتوانید پیام ارسال کنید. اما علت این قضیه چیست؟

محدود شدن ارسال پیام به علت محدود شدن کل فعالیت ها.

گاهی اوقات ممکن است تعداد لایک هایی که کرده اید یا فالو آنفالو کردن شما بیش تر از حد معمول باشد و فعالیت شما بلاک شود .گاهی افراد زیادی در مدت زمانی کم پیجی را ریپورت می‌کنند و همین موضوع باعث محدود شدن فعالیت‌هایی مانند ارسال پیام در دایرکت می شود.

محدود شدن ارسال پیام به تنهایی

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی به شما اجازه می دهد که در یک ساعت تنها ۶۰ پیام در دایرکت افراد ارسال کنید. اگر تعداد ارسال پیام در دایرکت از این میزان بیشتر شود محدود شدن ارسال پیام یکی از نتایج نهایی خواهد بود. دقت قابل ذکر ان است که اکانت های اینستاگرامی که به تازگی ساخته شده باشند، با محدودیت های بیشتری رو به رو خواهند بود و حتی تعداد لایک ها، فالوها، دایرکت ها و کامنت های مجاز آن در یک ساعت به ۳۰ عدد کاهش پیدا می‌کند. در ادامه به روش های رفع محدودیت دایرکت اینستاگرام می پردازیم.

رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام

روش های رفع محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام

 

  • سپردن رفع محدودیت به گذر زمان
  • ری استارت کردن گوشی
  • فعال کردن حالت هواپیما
  • به روز رسانی کردن اینستاگرام
  • خروج از اکانت اینستاگرام
  • ارسال پیام از طریق گوگل
  • تماس با پشتیبانی

هنگام محتوا سازی و فعالیت حرفه ای در پیج اینستاگرامی خود باید قوانین ایسنتاگرام را در نظر بگیرید هر چند قوانین ثایتی برای اینستاگرام وجود ندارد ولی به صورت حدودی می توان آن ها رعایت کرد. اگر دچار مشکل محدودیت دایرکت شدید برای رفع محدودیت دایرکت اینستاگرام مراحل بالا را طی کنید.

طراحی بنر حرفه ای اینستاگرام برای جذب کاربران زیاد !!! 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.