تفاوت بین طراحی بنر ارزان و گران قیمت

 

 

نبود پشتیبانی در طراحی بنر

مورد دوم این است که شما وقتی هزینه کمی را برای طراحی در نظر بگیرید,مسلما نباید توقع طراحی فوق العاده و پشتیبانی خیلی خوبی داشته باشید زیرا وقتی طراح کار خود را شروع میکند قیمت را خیلی پایین در نظر میگیرد تا بتواند مشتریان زیادی را برای خود جذب کند, در نتیجه وقتی قیمت پایین باشد حجم سفارشات بالا میرود در نتیجه طراح نمیتواند پشتیبانی قدرتمندی برای سفارشات خود انجام دهد.

طراحی بنر

مثلا اگر شما سه یا چهار مورد ویرایش در نظر داشته باشید طراح مورد نظر نمیتواند با شما همکاری کند زیرا برای او توجیه زمانی ندارد به اجبار یا طرح شما را نیمه تمام میگذارد و شما مجبور شوید از همان طرح نیمه کاره استفاده کنید و یا باید بسراغ یک طراح حرفه ای بروید که هزینه بالاتری دارد اما پشتیبانی بسیار حرفه ای تری را به شما میدهد.

پس همانطور که خدمتتان عرض کردیم تفاوت طراحی ارزان قیمت و گران قیمت این است مورد اول نبود پشتیبانی مناسب,مورد دوم این است که ممکن است سبک طراحی بنر مناسب با تبلیغات شما برایتان انجام نشود و یا به اشتباه انجام شود و طبیعتا باعث کاهش بازخورد تبلیغات شما شود

تفاوت بین طراحی بنر ارزان و گران قیمت

 

تجربه ناکافی در طراحی بنر

این سوال این است که تفاوت طراحی بنر ارزان قیمت و گران قیمت در چیست؟ من این بحث را به دو قسمت تقسیم کردم که خدمت شما توضیح میدهم,متاسفانه اتفاقی که در طراحی بنر ارزان قیمت می افتد این است که طراحی که کارش را بتازگی شروع کرده است بدلیل اینکه آزمون و خطا زیادی را در طراحی بنر انجام نداده است,در نتیجه نمیتواند متوجه سبک های مختلف طراحی بشود.

بطوری که ممکن است سبک X طراحی را برای کمپین تبلیغاتی B استفاده کند بطوری که طرح موجود با کمپین مورد نظر همخوانی نداشته باشد و این امر قطعا باعث کاهش بازدید تبلیغاتی شما می شود,شاید برایتان جالب باشد که بدانید سبک های طراحی متفاوت هستند و هر نوع تبلیغات سبک متناسب با خودشان را طلب میکند.

تفاوت بین طراحی بنر ارزان و گران قیمت

طراحی بنر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.